Czapka wełniana

    Dobra czapka jest całkowicie niezbędna podczas zimniejszych miesięcy. W MASCOT oferujemy czapki w różnych kolorach, krojach i modelach, dzięki czemu zawsze masz pewność, że znajdziesz taką, która pasuje do Twojej odzieży roboczej i osobistego stylu.

    Nie trać ciepła dzięki naszym funkcjonalnym czapkom

    Miękka i ciepła czapka z dzianiny ogrzewa uszy, czoło i głowę, kiedy pracujesz na zewnątrz w zimnie. W MASCOT znajdziesz wiele różnych czapek, które odpowiadają Twoim potrzebom. Jeśli szukasz wygodnej czapki, która zapewni Ci ciepło, polecamy elastyczną, ściąganą czapkę z dzianiny, która dopasowuje się do kształtu głowy. Elastyczny materiał sprawia, że noszenie czapki przez cały dzień nie stanowi problemu. Jeśli potrzebujesz dodatkowej ochrony zwłaszcza w zimnym okresie, firma MASCOT oferuje również czapki z wiatroszczelną membraną — to doskonała cecha, biorąc pod uwagę fakt, że czapki często noszone są w warunkach, kiedy nie tylko panuje niska temperatura, ale również jest bardzo wietrznie. Jeśli pracujesz w szybkim tempie w miejscu, gdzie zmieniają się temperatury, doskonałym pomysłem może być posiadanie czapki odprowadzającej wilgoć. Właśnie dlatego MASCOT oferuje również czapki wykonane z lżejszej mieszanki bawełny i izolującego materiału Thermax®, który gwarantuje utrzymanie ciepła, jednocześnie odprowadzając wilgoć.

    Dopasuj akcesoria do odzieży roboczej

    Niezależnie od tego, czy wolisz neutralne czy bardziej wyraźne kolory, w bogatym asortymencie firmy MASCOT z pewnością znajdziesz odpowiadające Ci czapki. W bardziej słonecznych miesiącach, kiedy jest zbyt ciepło, by nosić czapki z dzianiny, możesz wybrać spośród wielu wygodnych czapek dostępnych w ofercie MASCOT, które będą chronić Twoją głowę przed słońcem. Niezależnie od tego, jakie nakrycie głowy wybierzesz, możesz bezpiecznie i wygodnie połączyć je z innymi produktami firmy MASCOT.