Spodnie funkcjonalne

  Pracujesz na zewnątrz? A może lubisz energiczne spacery? Spodnie funkcyjne MASCOT przeznaczone są dla użytkowników, którzy potrzebują ubrania o nieco innych funkcjach niż te dostępne w zwykłych modelach roboczych. Jeśli kryteriami wyboru są na przykład bogata funkcjonalność, gwarancja swobody ruchu i nietypowe kieszenie, to rozwiązaniem są właśnie nasze spodnie funkcyjne.

  Funkcjonalność przydatna przy aktywności na świeżym powietrzu

  Gdy przebywasz na zewnątrz ważne jest, aby Twoje spodnie miały wszystkie potrzebne Ci funkcje. Spodnie funkcyjne MASCOT wyposażone są między innymi w praktyczną kieszonkę na telefon, wzmocnioną i zabezpieczoną przed ryzykiem przecięcia tkaniny kieszeń na nóż, a także regulowane u dołu gumką nogawki, dzięki czemu ich obwód można ściśle dopasować. Wszystkie te elementy zaprojektowano z myślą o potrzebach osób aktywnych na świeżym powietrzu. Wodoodporne wykończenie i wentylacja kolan gwarantują użytkownikowi komfort niezależnie od warunków pogodowych.

  Spodnie funkcyjne dostępne są w szeregu wersji kolorystycznych, co pozwala bez problemu łączyć je z innymi produktami z asortymentu MASCOT – w tym z funkcjonalnymi ubraniami na górną część ciała. Spodnie posiadają też dodatkowe wzmocnienie na kolanach. W części modeli, w szczególnie narażonych na zabrudzenie miejscach, zastosowano materiał w kolorze czarnym, a więc ewentualne zabrudzenia, powstałe np. gdy użytkownik siedział bezpośrednio na ziemi, nie są widoczne. Fason jest węższy niż w innych typach spodni MASCOT, co sprawia, że odzież dopasowuje się do wszystkich ruchów ciała, a użytkownik ma nieograniczoną swobodę.

  Spodnie funkcyjne z ULTIMATE STRETCH

  Pełna swoboda ruchu i optymalna wygoda. Spodnie funkcyjne MASCOT dostępne są w kolekcji ULTIMATE STRETCH. Elastyczne włókna materiału zapewniają komfort i sprawiają, że po naciągnięciu tkaniny wyrób powraca do pierwotnego kształtu. Dzięki temu ubranie nie obciera skóry użytkownika ani nie krępuje jego ruchów. Materiał jest wodoodporny na zewnątrz i miękki od środka – spodnie są więc zarówno praktyczne, jak i przyjemne w noszeniu.