Kupujący

Jako kupujący lub pracownik częściowo odpowiedzialny za dokonywanie zakupów doskonale rozumiesz, jak ważne jest zadowolenie pracowników z noszonego przez nich ubrania roboczego i obuwia ochronnego. Równie ważne jest zapewnienie najwyższej jakości dostaw, różnorodnej oferty produktów, ich dostępności oraz bezpieczeństwa. Firma MASCOT oferuje połączenie bezpieczeństwa i elastyczności dopasowane do Twojego profilu działalności.

MASCOT- właściwy wybór

Siła szerokiego asortymentu - MASCOT

Siła szerokiego asortymentu

Asortyment odzieży dostosowany jest tak, aby ubrać kompleksowo od stóp do głów. Standardowy asortyment naszej odzieży obejmuje zarówno rozmiary bardzo małe, jak również rozmiary duże. W naszej ofercie znajduje się cała gama produktów, dzięki czemu za każdym razem gdy dokonujesz zakupów znajdziesz odpowiednie dla twoich pracowników produkty- niezależnie od specyfiki ich pracy bądź określonych wymagań.

Odzież roboczaOdzież ochronnaObuwie roboczeAkcesoria

Dystrybutor zawsze w pobliżu - MASCOT

Dystrybutor zawsze w pobliżu

Jeśli Państwa pracownicy będą musieli przymierzyć odzież aby dopasować właściwy rozmiar, mogą to zrobić w Państwa pobliżu. Produkty firmy MASCOT sprzedawane są lokalnie przez dystrybutorów na terenie całej Europy, a każdy z naszych dystrybutorów posiada w swojej ofercie produkty z całej gamy produkowanych przez firmę MASCOT.

WystawyShowrooms

Tylko jeden dostawca - MASCOT

Tylko jeden dostawca

Nie potrzebujecie Państwo kilku różnych dostawców aby skompletować Waszą odzież, firma MASCOT posiada bowiem w swojej ofercie wszelkie produkty niszowe, które zaspokoją Wasze potrzeby. Oszczędzajcie Państwo swój cenny czas po prostu zamawiając produkty, otrzymując dostawy oraz faktury od jednego dostawcy, które to spełnią wszelkie Wasze oczekiwania zarówno co do odzieży jak i obuwia ochronnego.

Odzież roboczaOdzież ochronnaObuwie roboczeAkcesoria

Jakość przez cały czas - MASCOT

Jakość przez cały czas

Odzież robocza firmy MASCOT jest testowana aby Ci długo służyć, stanowi to wartość zarówno dla Państwa jak i dla nas! Możecie być Państwo pewni, że wszystkie produkty firmy MASCOT są poddawane rygorystycznym testom i kontrolom. Należymy do niewielu w tej branży, którzy zarządzają i kontrolują wszystko, począwszy od wyboru odpowiedniego materiału aż po farbowanie tkanin użytych w produkcji w naszej własnej fabryce.

Testy laboratoryjneKontrola jakościProdukcja

Sumienny dostawca - MASCOT

Sumienny dostawca

Firma MASCOT ceni sobie odpowiedzialność społeczną nie ze względu na prestiż. Traktujemy odpowiedzialność społeczną z dumą, jako że postrzegamy ją jako niezmiernie ważną. Cieszy nas również fakt, iż dla dużej części naszych klientów jest to równie istotne. Produkcja firmy MASCOT w Wietnamie, uzyskała certyfikat SA 8000, będący międzynarodowym uznaniem dla odpowiedzialności społecznej, który to przez niewielu został do tej pory uzyskany.

SA8000

Zapewnianie dostaw - MASCOT

Zapewnianie dostaw

Firma MASCOT posiada swoją własną fabrykę w Wietnamie, co stanowi rzadkość w tej branży. Oznacza to, że zarządzamy projektowaniem i produkcją naszej odzieży roboczej i że jesteśmy w stanie szybko reagować na zmiany rynku. Posiadamy na składzie zawsze ponad 3 miliony produktów a dostawę gwarantujemy z dnia na dzień.

Produkcja

Tested to work - MASCOT

Tested to work

Firma MASCOT nie szczędzi czasu aby upewnić się, iż każdy jej produkt jest sprawdzony i gotowy to pracy. Każdego roku przeprowadzamy tysiące testów w naszych własnych laboratoriach. Jesteśmy przekonani iż włożony przez nas wysiłek w testowanie produktów, zapewni Państwu odzież, która okaże się dla Was dodatkową wartością. Nagroda Wzmocnienia Wartości Klienta została nam przyznana właśnie w uznaniu za powyższe.

MASCOT Test CenterTesty laboratoryjne