Kalesony termiczne

    Kalesony termiczne marki MASCOT są nieodzowne w okresie zimowym, gdy trzeba dobrze się ubrać do pracy na dworze. Kalesony termiczne MASCOT doskonale sprawdzają się jako warstwa wewnętrzna i chronią użytkownika przed zmarznięciem i zamoknięciem. Firma MASCOT oferuje wybór różnych rodzajów odprowadzającej pot bielizny termicznej, skutecznie zapobiegającej wilgoci pod ubraniem. Ponadto większość modeli bielizny ma właściwości izolacyjne i utrzymuje użytkownika w komfortowej temperaturze pomimo chłodu na zewnątrz. Połączenie właściwości izolacyjnych i odprowadzających wilgoć gwarantuje maksymalną wygodę – niezależnie od stopnia aktywności pracownika w ciągu dnia. W przypadku pracy wymagającej podwyższonej ochrony, można zdecydować się na kalesony termiczne MASCOT o wielu funkcjach ochronnych.

    Kalesony termiczne marki MASCOT są dostępne w różnych stylach i fasonach. Zaprojektowanie są z myślą o wygodzie i swobodzie ruchów użytkownika. Wszystkie modele są wykonane z dobrze dopasowujących się do ciała elastycznych materiałów. Jeśli szukasz poczucia ochrony porównywalnego z drugą skórą, zainteresuj się produktami z idealnie przylegającego i zapewniającego pełną swobodę multistreczu. Na pewno znajdziesz model odpowiadający Twoim potrzebom – niezależnie od pory roku, w której będziesz go użytkować.

    Wchodzące w skład naszej oferty kalesony termiczne są dostępne w wersjach z różnych materiałów, z których każdy ma specjalne właściwości. Kalesony termiczne z materiału COOLMAX® szybko wysychają i skutecznie odprowadzają pot. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik nie marznie ani nie moknie. Aby uzyskać efektywną izolację cieplną, w produktach marki MASCOT stosowany jest na przykład trójwarstwowy materiał Thermax®, zapewniający użytkownikowi ciepło nawet podczas silnych mrozów. Wszystkie modele kalesonów termicznych MASCOT są wykonane ze sprężystego, elastycznego materiału gwarantującego dobre dopasowanie do ciała. Dlatego właśnie nasze kalesony termiczne świetnie nadają się zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

    Do kalesonów termicznych można założyć termiczną podkoszulkę MASCOT. Dzięki takiemu połączeniu użytkownik jest chroniony przed zamoknięciem i zmarznięciem do stóp do głów.