Spodnie hi-vis

  Jeśli pracujesz w obszarach wysokiego ryzyka, gdzie wymagania w zakresie widzialności i bezpieczeństwa są podwyższone, dobór odpowiedniej odzieży roboczej jest bardzo istotny, Firma MASCOT może tu pomóc. MASCOT oferuje pełen asortyment wysokiej jakości spodni o intensywnej widzialności, dzięki którym łatwiej jest dostrzec pracujące osoby. Spodnie MASCOT o intensywnej widzialności są produkowane z fluorescencyjnych materiałów, które sprawiają, że pracownicy są bardziej widoczni w świetle dziennym. Dzięki naszytym na spodnie elementom odblaskowym łatwo ich dostrzec także w ciemności.

  Nasze spodnie o intensywnej widzialności są dostępne w różnych wersjach. W asortymencie znajdziesz na przykład spodnie robocze, zimowe, przeciwdeszczowe, wierzchnie, jak również modele z kieszeniami na wkładki kolanowe wzmocnione materiałem CORDURA® i z kieszeniami wiszącymi. Ten bogaty wybór pozwala z łatwością znaleźć parę spodni spełniającą potrzeby danych pracowników – niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy i pory roku, w której spodnie mają być używane.

  Spodnie o intensywnej widzialności marki MASCOT mają szereg ułatwiających codzienną pracę funkcji. Znajdziesz u nas na przykład spodnie z wygodnymi kieszeniami na narzędzia. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystko, czego potrzebujesz, masz zawsze pod ręką. W naszym asortymencie dostępne są również spodnie o intensywnej widzialności z kieszonkami na wkładki kolanowe, z kieszeniami na biodrach, kieszonkami na telefon komórkowy (zamykanymi na zatrzaski lub magnes), a także z regulowanymi szlufkami na młotek. Spodnie MASCOT o intensywnej widzialności są dostępne aż w trzech jaskrawych kolorach: czerwonym, żółtym i pomarańczowym. Można także wybrać spodnie o intensywnej widzialności w kontrastowych barwach o preferowanej kombinacji odpowiedniej dla charakteru danej pracy.

  EN ISO 20471

  EN ISO 20471

  Wszystkie spodnie MASCOT z materiału fluorescencyjnego są opatrzone certyfikatem zgodności z normą EN ISO 20471 gwarantującą widoczność i bezpieczeństwo na światowym poziomie. Odzież fluorescencyjna MASCOT jest podzielona na trzy klasy bezpieczeństwa: 1, 2 i 3. Aby zapewnić sobie maksymalną widzialność i bezpieczeństwo, należy wybrać odzież roboczą z certyfikatem klasy 3. Klasę tę można osiągnąć na dwa sposoby: wybierając pojedynczy produkt zapewniający ochronę klasy 3 lub zestawiając ze sobą kilka produktów, które razem mają właściwości odpowiadające klasie 3.