Ogrodniczki hi-vis

  Firma MASCOT oferuje szeroki wybór wytrzymałych i praktycznych ogrodniczek o intensywnej widzialności, zaprojektowanych z myślą o osobach pracujących w miejscach o dużych wymaganiach pod względem widzialności i bezpieczeństwa. Nasze ogrodniczki o intensywnej widzialności doskonale sprawdzają się też w kwestii ochrony dolnej części pleców i ogólnego bezpieczeństwa pracownika.

  Multum kolorów i funkcji

  Ogrodniczki MASCOT o intensywnej widzialności dostępne są w szeregu różnych stylów i kolorów. W ofercie mamy też ogrodniczki w trzech różnych fluorescencyjnych kolorach: żółtym, pomarańczowych i czerwonym. Oferujemy także ogrodniczki z elementami w barwach kontrastowych zlokalizowanymi w miejscach, w których ubrania są najbardziej narażone na zabrudzenie. W asortymencie firmy MASCOT można znaleźć ogrodniczki o intensywnej widzialności o szeregu różnych funkcji. Mamy między innymi ogrodniczki z kieszeniami na wkładki kolanowe optymalnie chroniące kolana podczas ciężkiej fizycznej pracy. Ubrania te mają też całe mnóstwo wygodnych kieszeni: z przodu, na brzuchu, na biodrach itd. Dzięki temu zawsze można mieć przy sobie najpotrzebniejsze narzędzia.

  Maksymalna ochrona w miejscu pracy

  Wszystkie ogrodniczki o intensywnej widzialności marki MASCOT są opatrzone certyfikatem zgodności z normą EN ISO 20471 – to gwarancja maksymalnej ochrony podczas pracy w obszarach wysokiego ryzyka, np. w pobliżu maszyn lub ruchu drogowego. Dzięki naszym ogrodniczkom o intensywnej widzialności będzie Cię łatwo dostrzec niezależnie od pory dnia i roku. Pracownik jest dobrze widoczny w ciągu dnia dzięki zastosowaniu w ogrodniczkach materiału fluorescencyjnego, natomiast za podwyższoną widzialność w ciemności odpowiadają elementy odblaskowe. Osoby zainteresowane jeszcze bardziej wszechstronną ochroną znajdą u nas ogrodniczki o intensywnej widzialności o właściwościach antystatycznych, kwasoodpornych oraz trudnopalnych.

  Fluorescencyjne produkty MASCOT są podzielone na trzy klasy bezpieczeństwa; 1, 2 i 3, gdzie najwyższą klasą jest klasa 3. Korzystając z opracowanego przez firmę MASCOT prostego systemu oznaczeń literowych można łatwo zorientować się, jak wybrać jeden produkt lub połączyć kilka ubrań w zestaw odzieży roboczej spełniającej wymagania klasy 3.