Zawody

  Każda grupa zawodowa ma inne potrzeby i wymagania w zakresie odzieży i obuwia roboczego. Oferta MASCOT obejmuje odzież roboczą dla wielu branż i sektorów, dzięki czemu zawsze można dobrać ubiór odpowiedni do danego zadania lub profesji. W asortymencie posiadamy produkty z różnych materiałów o specyficznych właściwościach, w rozmaitych fasonach i z licznymi przemyślanymi funkcjami oraz detalami. Dzięki temu znajdziesz u nas ubiór, który przede wszystkim spełnia wymagania Twojej branży, ale również odpowiada Twoim osobistym preferencjom.

  Tutaj prezentujemy wykaz branż i sektorów, którym MASCOT oferuje specjalnie zaprojektowane produkty i kolekcje odzieży. Zainspiruj się i poznaj naszą odzież roboczą.

  Rzemiosło i budownictwo lekkie - Piktogram

  Rzemiosło i budownictwo lekkie

  Szukaj tego symbolu, jeśli pracujesz jako stolarz, elektryk, malarz, inżynier itp.

  Dowiedz się więcej i obejrzyj produkty

  Sektor konstrukcyjny i budownictwa ciężkiego - Piktogram

  Sektor konstrukcyjny i budownictwa ciężkiego

  Tym symbolem oznaczone są produkty dla wykonawców robót budowlanych oraz rozbiórkowych, drogowych i tym podobnych.

  Dowiedz się więcej i obejrzyj produkty

  Przemysł lekki i logistyka - Piktogram

  Przemysł lekki i logistyka

  Tym symbolem oznaczone są produkty dla branż związanych np. z elektroniką, montażem, produkcją, magazynowaniem i transportem.

  Dowiedz się więcej i obejrzyj produkty

  Przemysł ciężki - Piktogram

  Przemysł ciężki

  Tym symbolem oznaczone są produkty dla osób pracujących przy obróbce metalu, produkcji maszyn czy w zakładach metalowych.

  Dowiedz się więcej i obejrzyj produkty

  Przemysł morski i energetyka wiatrowa - Piktogram

  Przemysł morski i energetyka wiatrowa

  Tym symbolem oznaczone są produkty z dziedziny bezpieczeństwa przeznaczone dla sektora morskiego i energetyki wiatrowej oraz innych branż.

  Dowiedz się więcej i obejrzyj produkty

  Przemysł spożywczy i produkcja - Piktogram

  Przemysł spożywczy i produkcja

  Tym symbolem oznaczone są produkty dla przemysłu spożywczego i innych branż, w których istotne znaczenie ma wysoki poziom higieny oraz możliwość (przemysłowego) prania odzieży.

  Zobacz produkty

  Corporate Wear - Piktogram

  Corporate Wear

  Tym symbolem oznaczone są produkty o określonym profilu dla osób pracujących np. w obszarze doradztwa, sprzedaży i usług oraz innych branżach, w których istotne znaczenie ma reprezentacyjny wygląd.

  Dowiedz się więcej i obejrzyj produkty

  Wybierz potrzebne Ci funkcje

  Dopasowanie to nie jedyny element, na który należy zwracać uwagę podczas kupowania odzieży roboczej. Przykładowo, jeśli jesteś rzemieślnikiem, potrzebujesz wielu kieszeni i pasków na swoje narzędzia. Z drugiej strony, jeśli pracujesz w przemyśle, potrzebujesz odzieży roboczej, która zachowuje dopasowanie i kolor nawet po wielu praniach i nawet jeśli jest narażona na przemysłowe pranie i suszenie. Jeśli pracujesz w usługach, Twój profesjonalny wygląd ma ogromne znaczenie. Niezależnie od tego, czego szukasz wraz ze swoimi pracownikami, znajdziesz to w ofercie firmy MASCOT. Jeśli szukasz produktów z określonymi certyfikatami lub właściwościami, możesz skorzystać z zaawansowanego wyszukiwania produktu, aby znaleźć odzież roboczą, która odpowiada określonym potrzebom.

  W MASCOT możesz znaleźć bogaty wybór odzieży roboczej i obuwia ochronnego dla różnych zawodów w dziedzinie budownictwa, rzemiosła, przemysłu, logistyki i serwisowania. Właściwości, jakość tkaniny, kolor i wygląd odzieży roboczej zależą od konkretnego środowiska i określonego zadania w pracy. Ważne jest, aby wybrać wyspecjalizowaną odzież dla danego zawodu, jeśli chcesz jak najlepiej pracować przez cały dzień.

  Jeśli Twoja firma ma określone wymagania w stosunku do odzieży roboczej, których nie spełnia nasz standardowy asortyment, firma MASCOT może dostosować odzież roboczą według Twoich dokładnych instrukcji. Dowiedz się więcej na temat możliwości składania specjalnych zamówień z menu znajdującego się po lewej stronie.