Zawody

Każda grupa zawodowa ma inne potrzeby i wymagania w zakresie odzieży i obuwia roboczego. Oferta MASCOT obejmuje odzież roboczą dla wielu branż i sektorów, dzięki czemu zawsze można dobrać ubiór odpowiedni do danego zadania lub profesji. W asortymencie posiadamy produkty z różnych materiałów o specyficznych właściwościach, w rozmaitych fasonach i z licznymi przemyślanymi funkcjami oraz detalami. Dzięki temu znajdziesz u nas ubiór, który przede wszystkim spełnia wymagania Twojej branży, ale również odpowiada Twoim osobistym preferencjom.

Tutaj prezentujemy wykaz branż i sektorów, którym MASCOT oferuje specjalnie zaprojektowane produkty i kolekcje odzieży. Zainspiruj się i poznaj naszą odzież roboczą.

Rzemiosło i budownictwo lekkie - Piktogram

Rzemiosło i budownictwo lekkie

Szukaj tego symbolu, jeśli pracujesz jako stolarz, elektryk, malarz, inżynier itp.

Dowiedz się więcej i obejrzyj produkty

Sektor konstrukcyjny i budownictwa ciężkiego - Piktogram

Sektor konstrukcyjny i budownictwa ciężkiego

Tym symbolem oznaczone są produkty dla wykonawców robót budowlanych oraz rozbiórkowych, drogowych i tym podobnych.

Dowiedz się więcej i obejrzyj produkty

Przemysł lekki i logistyka - Piktogram

Przemysł lekki i logistyka

Tym symbolem oznaczone są produkty dla branż związanych np. z elektroniką, montażem, produkcją, magazynowaniem i transportem.

Dowiedz się więcej i obejrzyj produkty

Przemysł ciężki - Piktogram

Przemysł ciężki

Tym symbolem oznaczone są produkty dla osób pracujących przy obróbce metalu, produkcji maszyn czy w zakładach metalowych.

Dowiedz się więcej i obejrzyj produkty

Przemysł morski i energetyka wiatrowa - Piktogram

Przemysł morski i energetyka wiatrowa

Tym symbolem oznaczone są produkty z dziedziny bezpieczeństwa przeznaczone dla sektora morskiego i energetyki wiatrowej oraz innych branż.

Dowiedz się więcej i obejrzyj produkty

Przemysł spożywczy i produkcja - Piktogram

Przemysł spożywczy i produkcja

Tym symbolem oznaczone są produkty dla przemysłu spożywczego i innych branż, w których istotne znaczenie ma wysoki poziom higieny oraz możliwość (przemysłowego) prania odzieży.

Zobacz produkty

Corporate Wear - Piktogram

Corporate Wear

Tym symbolem oznaczone są produkty o określonym profilu dla osób pracujących np. w obszarze doradztwa, sprzedaży i usług oraz innych branżach, w których istotne znaczenie ma reprezentacyjny wygląd.

Dowiedz się więcej i obejrzyj produkty

Wybierz potrzebne Ci funkcje

Dopasowanie to nie jedyny element, na który należy zwracać uwagę podczas kupowania odzieży roboczej. Przykładowo, jeśli jesteś rzemieślnikiem, potrzebujesz wielu kieszeni i pasków na swoje narzędzia. Z drugiej strony, jeśli pracujesz w przemyśle, potrzebujesz odzieży roboczej, która zachowuje dopasowanie i kolor nawet po wielu praniach i nawet jeśli jest narażona na przemysłowe pranie i suszenie. Jeśli pracujesz w usługach, Twój profesjonalny wygląd ma ogromne znaczenie. Niezależnie od tego, czego szukasz wraz ze swoimi pracownikami, znajdziesz to w ofercie firmy MASCOT. Jeśli szukasz produktów z określonymi certyfikatami lub właściwościami, możesz skorzystać z zaawansowanego wyszukiwania produktu, aby znaleźć odzież roboczą, która odpowiada określonym potrzebom.

Dżinsy z kieszeniami wiszącymi - Środowisko
MASCOT® HARDWEAR - T-Shirt, Spodnie & Pasek - Środowisko
Środowisko - EN ISO 20471 - Ubranie robocze
MASCOT® HARDWEAR Spodnie robocze - Mężczyzna - Środowisko
A381DC74-EAA5-413F-8D76-B70501DC9A15 - Mężczyzna - Odzież robocza
Ubranie robocze Czerwony/Ciemnoniebieski
14503AF8-FDF6-48D3-B53E-2CCC7096BFF2 - Praca - MASCOT® ADVANCED
MASCOT® SAFE SUPREME - Pomarańcz hi-vis Ubranie
2 Mężczyzni & 2 Kobiety - Pracownicy biurowi
A0D6639B-D31F-4CE0-907E-2E285A86F634 - 2 Kobiety - Niebieski Odzież robocza
Kurtka & Spodnie Biały - 4883C1E1-D6A9-48A5-B6D7-BF24CE4AECA2 - Środowisko - MASCOT® UNIQUE
MASCOT® UNIQUE Zielony - Kurtka & Spodnie - Środowisko
MASCOT® SAFE YOUNG - Kurtka robocza Czerwony hi-vis - Mężczyzna - Środowisko

W MASCOT możesz znaleźć bogaty wybór odzieży roboczej i obuwia ochronnego dla różnych zawodów w dziedzinie budownictwa, rzemiosła, przemysłu, logistyki i serwisowania. Właściwości, jakość tkaniny, kolor i wygląd odzieży roboczej zależą od konkretnego środowiska i określonego zadania w pracy. Ważne jest, aby wybrać wyspecjalizowaną odzież dla danego zawodu, jeśli chcesz jak najlepiej pracować przez cały dzień.

Jeśli Twoja firma ma określone wymagania w stosunku do odzieży roboczej, których nie spełnia nasz standardowy asortyment, firma MASCOT może dostosować odzież roboczą według Twoich dokładnych instrukcji. Dowiedz się więcej na temat możliwości składania specjalnych zamówień z menu znajdującego się po lewej stronie.