Zawody

Odzież robocza dla konkretnego zawodu

Każda grupa zawodowa ma inne potrzeby i wymagania w zakresie odzieży i obuwia roboczego. Oferta MASCOT obejmuje odzież roboczą dla wielu branż i sektorów, dzięki czemu zawsze można dobrać ubiór odpowiedni do danego zadania lub profesji. W asortymencie posiadamy produkty z różnych materiałów o specyficznych właściwościach, w rozmaitych fasonach i z licznymi przemyślanymi funkcjami oraz detalami. Dzięki temu znajdziesz u nas ubiór, który przede wszystkim spełnia wymagania Twojej branży, ale również odpowiada Twoim osobistym preferencjom.

Tutaj prezentujemy wykaz branż i sektorów, którym MASCOT oferuje specjalnie zaprojektowane produkty i kolekcje odzieży. Zainspiruj się i poznaj naszą odzież roboczą.

Rzemiosło i budownictwo lekkie - Piktogram

Rzemiosło i budownictwo lekkie

Szukaj tego symbolu, jeśli pracujesz jako stolarz, elektryk, malarz, inżynier itp.

Zobacz produkty

Sektor konstrukcyjny i budownictwa ciężkiego - Piktogram

Sektor konstrukcyjny i budownictwa ciężkiego

Tym symbolem oznaczone są solidne i wytrzymałe produkty idealne dla wykonawców robót budowlanych i rozbiórkowych, drogowych i tym podobnych.

Zobacz produkty

Przemysł lekki i logistyka - Piktogram

Przemysł lekki i logistyka

Ten symbol pomaga znaleźć produkty dla branż związanych przykładowo z elektroniką, montażem, produkcją, magazynowaniem i transportem.

Zobacz produkty

Przemysł ciężki - Piktogram

Przemysł ciężki

Szukaj tego symbolu, jeśli pracujesz przy obróbce metali, produkcji maszyn czy w warsztacie mechanicznym.

Zobacz produkty

Przemysł morski i energetyka wiatrowa - Piktogram

Przemysł morski i energetyka wiatrowa

Ten symbol pozwala znaleźć bezpieczne produkty dla sektora morskiego i energetyki wiatrowej oraz innych, gdzie wymagana jest odzież ochronna o intensywnej widzialności.

Zobacz produkty

Przemysł spożywczy i produkcja - Piktogram

Przemysł spożywczy i produkcja

Szukaj tego symbolu, jeśli potrzebujesz produktów dla przemysłu spożywczego i innych branż, w których istotne znaczenie ma wysoki poziom higieny oraz możliwość prania (przemysłowego) odzieży.

Zobacz produkty

Corporate Wear - Piktogram

Corporate Wear

Ten symbol wskazuje produkty dla osób pracujących na przykład w obszarze doradztwa, sprzedaży i usług oraz innych branżach, w których istotne znaczenie ma reprezentacyjny wygląd.

Zobacz produkty

Wybierz potrzebne Ci funkcje

Dopasowanie to nie jedyny element, na który należy zwracać uwagę podczas kupowania odzieży roboczej. Przykładowo, jeśli jesteś rzemieślnikiem, potrzebujesz wielu kieszeni i pasków na swoje narzędzia. Z drugiej strony, jeśli pracujesz w przemyśle, potrzebujesz odzieży roboczej, która zachowuje dopasowanie i kolor nawet po wielu praniach i nawet jeśli jest narażona na przemysłowe pranie i suszenie. Jeśli pracujesz w usługach, Twój profesjonalny wygląd ma ogromne znaczenie. Niezależnie od tego, czego szukasz wraz ze swoimi pracownikami, znajdziesz to w ofercie firmy MASCOT. Jeśli szukasz produktów z określonymi certyfikatami lub właściwościami, możesz skorzystać z zaawansowanego wyszukiwania produktu, aby znaleźć odzież roboczą, która odpowiada określonym potrzebom.

Dżinsy z kieszeniami wiszącymi - Środowisko
MASCOT® HARDWEAR - T-Shirt, Spodnie & Pasek - Środowisko
Środowisko - EN ISO 20471 - Ubranie robocze
MASCOT® HARDWEAR Spodnie robocze - Mężczyzna - Środowisko
A381DC74-EAA5-413F-8D76-B70501DC9A15 - Mężczyzna - Odzież robocza
Ubranie robocze Czerwony/Ciemnoniebieski
14503AF8-FDF6-48D3-B53E-2CCC7096BFF2 - Praca - MASCOT® ADVANCED
MASCOT® SAFE SUPREME - Pomarańcz hi-vis Ubranie
2 Mężczyzni & 2 Kobiety - Pracownicy biurowi
A0D6639B-D31F-4CE0-907E-2E285A86F634 - 2 Kobiety - Niebieski Odzież robocza
Kurtka & Spodnie Biały - 4883C1E1-D6A9-48A5-B6D7-BF24CE4AECA2 - Środowisko - MASCOT® UNIQUE
MASCOT® UNIQUE Zielony - Kurtka & Spodnie - Środowisko
MASCOT® SAFE YOUNG - Kurtka robocza Czerwony hi-vis - Mężczyzna - Środowisko

W MASCOT możesz znaleźć bogaty wybór odzieży roboczej i obuwia ochronnego dla różnych zawodów w dziedzinie budownictwa, rzemiosła, przemysłu, logistyki i serwisowania. Właściwości, jakość tkaniny, kolor i wygląd odzieży roboczej zależą od konkretnego środowiska i określonego zadania w pracy. Ważne jest, aby wybrać wyspecjalizowaną odzież dla danego zawodu, jeśli chcesz jak najlepiej pracować przez cały dzień.

Jeśli Twoja firma ma określone wymagania w stosunku do odzieży roboczej, których nie spełnia nasz standardowy asortyment, firma MASCOT może dostosować odzież roboczą według Twoich dokładnych instrukcji. Dowiedz się więcej na temat możliwości składania specjalnych zamówień z menu znajdującego się po lewej stronie.