Spodnie zimowe

    Gdy nadchodzi zima, zmieniają się też wymagania dotyczące odzieży roboczej. Teraz ważne jest zachowanie ciepła podczas pracy na zewnątrz. W asortymencie MASCOT znajdziesz wybór funkcjonalnych i wytrzymałych zimowych spodni o wysokiej jakości, skutecznie chroniących przed zimnem. Spodnie są dostępne w wersji oddychającej, wiatro- i wodoszczelnej. Załóż je, a nie zmokniesz ani nie zmarzniesz przez cały dzień pracy!

    Zimowe spodnie marki MASCOT oferujemy w kilku wzorach z różnymi funkcjami i detalami. W naszym asortymencie znajdziesz spodnie zimowe z regulowanymi kieszeniami na wkładki kolanowe, z przednimi kieszeniami itd. Oferujemy także spodnie ze szlufkami na młotek i kieszonkami na calówki – zupełnie jak w zwykłych spodniach roboczych. Dzięki temu możesz mieć swoje narzędzia pod ręką i pracować tak jak zawsze. Nasze spodnie zimowe posiadają podwyższoną część tylną. Modyfikacja ta zapewnia zarówno ciepło, jak i podparcie dolnej części pleców podczas pracy w różnych pozycjach. Niezależnie od tego, czy pracujesz stojąc, klęcząc czy siedząc, ciepło nie ucieka. Zimowe spodnie są też dostępne w wersji z odpinanymi szelkami. Możesz również wybrać parę zimowych spodni z przedłużonymi zamkami błyskawicznymi i klapkami sztormowymi po zewnętrznej stronie dolnej części nogawek. Ułatwia to naciąganie spodni na wysokie buty. Warto też zainteresować się naszą ofertą zimowych spodni z elementami odblaskowymi zwiększającymi widzialność pracownika w ciemne zimowe dni.

    Zimowe spodnie MASCOT mają powierzchnię pokrytą opracowanym przez firmę materiałem MASCOTEX® – oddychającym, a przy tym odpornym na wiatr i opady. MASCOT ma w ofercie również spodnie zimowe łączące szereg właściwości ochronnych, jak również modele fluorescencyjne zaprojektowane z myślą o pracy w miejscach wymagających szczególnej ochrony i widzialności. W razie potrzeby można też wybrać zimowe spodnie zatwierdzone pod kątem zgodności z normą EN 343. Modele te zapewniają maksymalną ochronę przed deszczem, a jednocześnie pozwalają pozbyć się nadmiaru ciepła, tak, aby użytkownik nie był narażony na wilgoć i wyziębienie. Można też zdecydować się na certyfikowaną ochronę izolacyjną gwarantowaną przez normę EN 342. Spodnie te izolują i chronią przed zimnem.