Ogrodniczki

    Jeśli chcesz mieć pewność, że dolna część pleców jest zawsze zakryta, kilka par wygodnych i funkcjonalnych ogrodniczek jest zapewne idealnych rozwiązaniem dla ciebie. W MASCOT wiemy, że szeroki asortyment różnych stylów jest ważny. Tutaj na stronie znajdziesz dużo ogrodniczek o różnych funkcjach oraz krojach, dzięki czemu mamy pewność, że jest wśród nich model pasujący do ciebie. Jeśli dla przykładu masz pracę, podczas której pracujesz na kolanach, na tej stronie znajdziesz produkty z kieszeniami na kolanach. Kieszenie na kolanach można regulować w zależności od wielkości nakolanników i potrzeb.

    Aby mieć pewność, że szelki nie będą przeszkadzały na ramionach, we wszystkich produktach jest możliwość ich regulacji i są one elastyczne. W ten sposób możesz sam dopasować swoje ogrodniczki, tak aby były one wygodne w noszeniu. MASCOT zadbał o miejsce na narzędzia oraz telefon komórkowy dzięki wielu różnym kieszeniom. Jeśli potrzebujesz dużo miejsca, powinieneś wybrać model z rożnymi kieszonkami w kieszeni na piersi, z kieszenią przednią, kieszenią na calówkę

    W asortymencie MASOT znajdziesz produkty w wielu różnych stylach oraz kolorach. Dostarczamy zarówno produkty jedno- jak i dwukolorowe. Jednoczenie typy materiałów różną się od siebie, w zależności od tego w jakiej branży i jakim środowisku odzież ma być używana.

    Ogrodniczki na każdy typ pogody

    Jeśli wykonujesz pracę, która wymaga tego, że dużo przebywasz na zewnątrz, ważnym jest aby mieć odpowiedni ubiór. Dlatego też MASCOT oferuje ogrodniczki nadające się do noszenia zarówno w zimne, jak i w ciepłe dni. W asortymencie znajdziesz również szereg ogrodniczek wykonanych z fluorescencyjnego materiału, które posiadają również certyfikowane refleksy. Te produkty szczególne nadają się do pracy, która stawia odzieży więcej wymagań pod względem bezpieczeństwa oraz widoczności.