Kamizelki lekkie

    Wielofunkcyjne lekkie kamizelki marki MASCOT doskonale sprawdzają się jako dodatkowa warstwa odzieży roboczej w okresie wiosennym i letnim. W chłodne poranki można je założyć na bluzę lub kurtkę, a w cieplejsze dni nawet bezpośrednio na koszulkę. Przy pracy w pomieszczeniach lub w ciepłych miejscach dodatkowym atutem tych ubrań jest ich niska waga. Kamizelki są produkowane z lekkich materiałów, w związku z czym są bardzo wygodne. Lekkie kamizelki MASCOT zapewniają dużą swobodę ruchów. Można w nich pracować w nieskrępowany sposób, pod ręką mając swoje narzędzia.

    Wiele lekkich kamizelek marki MASCOT jest zatwierdzonych pod kątem zgodności z normą UV 801. Oznacza to wysoki poziom ochrony przed promieniami słonecznymi. Budowlańcy, ogrodnicy czy drogowcy, którzy pracują głównie na zewnątrz, muszą dbać o to, aby promienie słoneczne nie przenikały przez ich ubranie robocze i nie uszkadzały skóry. Część lekkich kamizelek MASCOT jest wykończona potrójnymi szwami, które są gwarancją wysokiej trwałości i – co za tym idzie – dłuższej żywotności produktu.

    W naszej ofercie znajdują się lekkie kamizelki z wieloma praktycznymi kieszeniami i funkcjonalnymi detalami. Dzięki nim ubrania te są bardzo wygodne i świetnie sprawdzają się w pracy. Nasze kamizelki mają nie tylko kieszenie przednie i wewnętrzne – mają też kieszeń na piersi ze zintegrowaną kieszonką na telefon. W asortymencie mamy także lekkie kamizelki z wewnętrznymi paskami na poziomie talii służącymi do mocowania kieszeni wiszących, świetnie nadających się na przykład na narzędzia. Kamizelki wyposażone są też w półokrągłe zaczepy na klucze lub identyfikatory. Nasze lekkie kamizelki są dostępne w szeregu neutralnych kolorów, dzięki czemu można je łatwo łączyć z pozostałymi ubraniami roboczymi firmy MASCOT.

    Firma MASCOT oferuje też usługę nadruku np. logo firmy na niektórych modelach lekkich kamizelek.