Szorty hi-vis

Produkty (2)
10049-860
MASCOT® SAFE CLASSIC
  • Porównaj
  • Dodaj do listy życzeń
  • Szybki podgląd
  • Idź do produktu
NOWY
10049-470
MASCOT® SAFE CLASSIC
  • Porównaj
  • Dodaj do listy życzeń
  • Szybki podgląd
  • Idź do produktu
NOWY

Podczas pracy w pobliżu ruchu drogowego i działających maszyn bezpieczeństwo ma olbrzymie znaczenie. Firma MASCOT oferuje jeden z najbogatszych w branży asortymentów fluorescencyjnej odzieży ochronnej, zwiększającej widzialność pracowników zarówno w świetle dziennym, jak i w ciemności – przez cały rok. W ciepłych miesiącach bezpieczeństwo nie staje się mniej ważne, zainteresuj się więc szorty hi-vis marki MASCOT. Jeśli pracujesz na zewnątrz, na placu budowy, bez wątpienia znajdziesz w naszej ofercie szorty hi-vis odpowiadające Twoim gustom.

Przestrzegaj zasad bezpieczeństwa!

Wybierając szorty MASCOT z naszytymi elementami odblaskowymi na pewno spełnisz obowiązujące w Twoim miejscu pracy wymogi w zakresie klasy bezpieczeństwa. Szorty hi-vis marki MASCOT są zatwierdzone pod kątem zgodności z międzynarodową normą EN ISO 20471 (klasa 1). Jeśli chcesz osiągnąć wyższą klasę bezpieczeństwa, możesz połączyć swoje szorty hi-vis z t-shirtem lub kurtką z materiałów fluorescencyjnych. W oparciu o opracowany przez firmę MASCOT system oznaczeń literowych z łatwością możesz sprawdzić, jak zestawić fluorescencyjne krótkie spodnie z innymi produktami, aby razem spełniały wymagania wyższej klasy bezpieczeństwa.

Dopasowanie i wygoda w centrum uwagi

W kolekcji fluorescencyjnej odzieży MASCOT® SAFE znajdziesz odblaskowe krótkie spodnie w różnych kolorach. Zastosowanie fluorescencyjnych kolorów zwiększa widoczność ubrania – a zatem i pracownika – w świetle dnia. Za podwyższoną widzialność w ciemniejszym otoczeniu odpowiadają natomiast odbijające światło elementy odblaskowe, obecne na wszystkich modelach naszych szortów. Wszystkie modele z naszego asortymentu krótkich spodni mają powierzchnię pokrytą tworzywem Teflon®, dzięki czemu są odporne na zabrudzenia i zapewniają jeszcze lepszą widoczność. Niezrównaną trwałość zapewniają naszym szorty hi-vis mocne potrójne szwy na nogawkach i w kroku. Jeśli potrzebujesz kieszeni na narzędzia, telefon czy okulary, nie martw się. W odblaskowych krótkich spodniach marki MASCOT znajdziesz wszystkie potrzebne kieszenie i detale, takie jak regulowana szlufka na młotek, kieszonka na calówkę czy kieszenie z bezpiecznymi zamknięciami.