Kurtki z dzianiny

  Szukasz wygodnej kurtki, która ochroni Cię przed złą pogodą, jest dobrze dopasowana i nie grzeje za bardzo? W asortymencie MASCOT znajdziesz szeroki wybór kurtek z dzianiny – wszystkie wykonane z najlepszych materiałów i zapewniające maksymalną swobodę ruchów oraz niezrównany komfort.

  Dzianina chroni też przed wiatrem i deszczem

  Część kurtek MASCOT z dzianiny jest wykonana z trzech warstw materiału: warstwa zewnętrzna jest dzianinowa, warstwa wewnętrzna to polar, a pomiędzy nimi umieszczona jest membrana. W wyniku tego połączenia kurtka jest oddychająca, wiatroszczelna i wodoodporna. Nowoczesne kurtki z dzianiny są doskonałą alternatywą dla klasycznych kurtek softshell. Nasze kurtki z dzianiny zapewniają też użytkownikom swobodę ruchu, gdyż są wykonane ze streczu, który zwiększa ich elastyczność.

  Chroń się przed zimnem i wilgocią ubierając się warstwowo

  Przygotowując się do pracy w zimnie warto rozważyć ubranie się „na cebulkę”. Niezależnie od tego, czy pracujesz jako handlowiec, budowlaniec czy pracownik branży przemysłowej, u nas na pewno znajdziesz odpowiednią dla siebie kurtkę dzianinową. Struktura powierzchni kurtki zależy od wybranego rodzaju dzianiny. Kurtki z dzianiny świetnie nadają się na okrycie wierzchnie i bardzo skutecznie chronią użytkownika przed chłodem. Do założenia razem z kurtkami z dzianiny firma MASCOT poleca polary, bluzy, kamizelki, koszulki i oddychającą bieliznę, dzięki którym użytkownik pozostaje suchy i jest mu ciepło przez cały dzień.

  Funkcjonalność na każdą sytuację w pracy

  Wszystkie kurtki z dzianiny w asortymencie MASCOT są wyposażone w funkcjonalne kieszenie, umożliwiające łatwe i bezpieczne przechowywanie wszystkiego, co warto mieć przy sobie. Kurtki mają też wysokie kołnierze chroniące szyję przed wiatrem. Niezależnie od tego, czy wolisz kurtkę z długim czy krótkim zamkiem błyskawicznym, w ofercie firmy MASCOT na pewno znajdziesz model kurtki z dzianiny, który spełni Twoje oczekiwania.