Kombinezony dla dzieci

    MASCOT oferuje kombinezony dla dzieci, zapewniające maluchom ciepło od stóp do głów. W takim kombinezonie dziecko jest gotowe do zabawy i aktywności na dworze w czasie deszczu, śniegu i pluchy. Kombinezony dla dzieci MASCOT są wykonane z wytrzymałego i trwałego materiału, dzięki czemu ubiór nie niszczy się przy intensywnym użytkowaniu, np. w zetknięciu z elementami do zjeżdżania czy wspinania się na placu zabaw ani przy uprawianiu innych form rekreacji na świeżym powietrzu. Kombinezony są dostępne w rozmiarach dla dzieci od trzech do ośmiu lat i w różnych ciekawych kombinacjach kolorystycznych.

    Kombinezony o wysokiej jakości

    O tym, czy dziecko ubrane w kombinezon będzie czuć się wygodnie i swobodnie, decyduje jakość produktu. Kombinezony dla dzieci MASCOT są oddychające, a przy tym wiatro- i wodoszczelne. Ich podszewka jest wykonana z CLIMASCOT® – izolującej, lekkiej tkaniny, która skutecznie zapewnia ciepło. Część kolanowa posiada wzmocnienia z bardzo wytrzymałego materiału CORDURA®, co zwiększa trwałość całego wyrobu.

    Szereg funkcji i detali

    Kombinezony dla dzieci MASCOT mają wiele funkcji i detali, dzięki którym stanowią znakomity wybór. Wśród praktycznych rozwiązań znajdują się odpinany kaptur z podszewką oraz osłoną przed słońcem i wiatrem, czy też pojemne przednie kieszenie. Kombinezony dla dzieci MASCOT mają zasuwane na zamek błyskawiczny nogawki, a także dodatkowy zatrzask przy kostkach. Zamki ułatwiają nałożenie nogawek na zimowe buty, a zatrzask przeciwdziała rozsunięciu się zamka w nieodpowiednim momencie. Kombinezony są wyposażone w elementy odblaskowe, przez co dziecko jest widoczne dla otoczenia – także późnym popołudniem, gdy zapada zmierzch.