T-shirty

    MASCOT posiada w asortymencie szeroką gamę koszulek. Wysoka jakość i najwyższy komfort są w centrum uwagi, i możesz znaleźć zarówno produkty odpowiednie dla ubierania się warstwowo, jak i do noszenia w pojedynkę, pasujące idealnie do twoich spodni roboczych. Jeśli preferujesz jednokolorowe górne części odzieży, MASCOT proponuje, abyś zajrzał do serii MASCOT® CROSSOVER. Tutaj znajdziesz zarówno produkty z krótkimi, jak i długimi rękawami, wycięciem pod szyją typ serek oraz z wycięciem okrągłym. T-shirty od MASCOT są z założenia unisex, ale istnieje również kilka modeli, których krój oraz komfort zostały zaprojektowane specjalnie dla kobiet.

    Jeśli masz inne wymagania co do górnych części garderoby, seria MASCOT® UNIQUE może zaprezentować asortyment dwukolorowych modeli. Seria MASCOT® FREESTYLE oferuje z kolei produkty posiadające ciekawe motywy nadruków. Preferujesz tradycję, a może wolisz nowoczesność – z całą pewnością możesz znaleźć te T-shirty, które najlepiej pasują do twoich potrzeb.

    Koszulki do wszystkich branż

    Być może twoja firma ma konkretne wymagania odnoście kolorów lub bezpieczeństwa w odniesieniu do odzieży roboczej. MASCOT spełnia te wymagania poprzez posiadanie szczególnie szerokiej palety kolorystycznej – na pewno znajdziesz w niej kolor, który będzie pasował do twojego logo firmowego lub preferowanych kolorów firmowych. Istnieje również możliwość personalizacji twoich T-Shirtów poprzez naniesienie nadruku logo.

    MASCOT może ci również pomoc, gdy pracujesz w miejscu, w którym stawia się więcej wymogów w kwestii bezpieczeństwa. W asortymencie produktów możesz znaleźć także T-Shirty wykonane z materiałów fluorescencyjnych z paskami odblaskowymi, które poświadczone są certyfikatem EN ISO 20471. Ten certyfikat zapewnia ci widoczność, w przypadku wykonywania prac w obszarach ryzyka.