Spodnie rzemieślnicze

    Jako rzemieślnik potrzebujesz trwałych i funkcjonalnych spodni, które mogą zmierzyć się z każdym problemem na placu budowy, jaki sobie można wyobrazić. W MASCOT znajdziesz bogaty wybór spodni rzemieślniczych z kieszeniami na kolanach i kieszeniami wiszącymi i z pewnością dopasujesz również odpowiedni kolor dla Ciebie i profilu Twojej firmy.

    Wybierz najważniejsze dla Ciebie funkcje

    Spodnie rzemieślnicze firmy MASCOT oferują szeroki wachlarz funkcji, więc możesz wybrać dokładnie te, których potrzebujesz. Wybór spodni roboczych będzie zależał między innymi od wykonywanego przez Ciebie zawodu i indywidualnych potrzeb. Jeśli potrzebujesz kieszeni na narzędzia i śruby, do których możesz łatwo uzyskać dostęp, wybierz spodnie rzemieślnicze z kieszeniami wiszącymi. Jeśli wolisz kieszenie wiszące, które można bez problemu i szybko odczepić, na przykład kiedy wsiadasz do samochodu lub z niego wysiadasz, firma MASCOT oferuje spodnie rzemieślnicze z łatwymi do odpięcia kieszeniami wiszącymi. Jeśli Twoja praca wymaga spędzania długiego czasu w pozycji klęczącej, wybierz spodnie z kieszeniami na kolanach, dzięki czemu Twoje kolana będą jak najlepiej chronione. Oprócz kieszeni na kolanach i kieszeni wiszących, spodnie rzemieślnicze firmy MASCOT oferują również wiele funkcjonalnych kieszeni i detali, które jak najskuteczniej sprawdzą się w Twojej codziennej pracy.

    Innowacyjne tkaniny

    Swoboda ruchu, wysoki komfort i dokładnie przetestowana wytrzymałość są w MASCOT normą, niezależnie od tego, jaką parę spodni rzemieślniczych wybierzesz. Wytrzymałość ma kluczowe znaczenie, jeśli chcesz uniknąć tworzenia się dziur na kolanach lub w kieszeniach. Firma MASCOT wykorzystuje tkaniny CORDURA® i Kevlar® w celu wzmocnienia miejsc, które są najbardziej narażone na zużycie. Jeśli szukasz spodni rzemieślniczych wykonanych z niezwykle trwałej i bardzo wygodnej tkaniny, odpowiednie będą dla Ciebie spodnie z diagonalu lub płótna. Jeśli swoboda ruchu ma dla Ciebie największe znaczenie, wybierz spodnie ze streczu lub takie, które mają niezwykle trwałe panele streczowe. Jeśli pracujesz na zewnątrz we wszystkich warunkach pogodowych, firma MASCOT oferuje również spodnie wykonane z wodoodpornych materiałów.