Kombinezony hi-vis

    Kombinezony są oczywistym wyborem, kiedy potrzebujesz większej swobody ruchu. W MASCOT znajdziesz bogaty wybór kombinezonów o intensywnej widzialności w różnych kolorach fluorescencyjnych, które z pewnością zwiększą Twoją widzialność w miejscu w pracy w możliwie najlepszy sposób.

    Całkowita ochrona od stóp do głów

    Fluorescencyjne kombinezony oferują doskonały poziom ochrony. Jedną z zalet kombinezonów jest fakt, że spodnie i górna część odzieży są połączone, co jest szczególnie przydane, jeśli musisz się dużo schylać. Kombinezony o intensywnej widzialności są idealne dla osób, które pracują w pobliżu dróg lub placów budowy, gdzie widzialność ma kluczowe znaczenie. Możesz również używać kombinezonów o intensywnej widzialności jako zewnętrznej odzieży ochronnej w sytuacjach, kiedy szybko i bez problemu potrzebujesz założyć ubranie ochronne spełniające wszystkie wymagania w zakresie bezpieczeństwa i widzialności.

    Widzialność na każdą pogodę

    Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dobrej widzialności latem czy zimą, w MASCOT znajdziesz kombinezony o intensywnej widzialności, które spełniają Twoje potrzeby. Kombinezony z diagonalu są odpowiednie przez cały rok, ponieważ mieszanka poliestru i bawełny sprawia, że kombinezon jest jednocześnie wygodny i trwały. Jeśli potrzebujesz zwiększonej ochrony przed wiatrem i trudnymi warunkami pogodowymi, firma MASCOT oferuje wiele wiatroszczelnych i wodoszczelnych kombinezonów o wysokiej widzialności z pikowaną podszewką, które zapewnią ciepło w zimniejsze miesiące. Kombinezony o intensywnej widzialności uszyto z MASCOTEX®, materiału z oddychającym laminatem na plecach, który zapewnia wodoszczelność. Jeśli szukasz kombinezonu o intensywnej widzialności, który spełnia wymagania dotyczące intensywnej widzialności, asortyment firmy MASCOT obejmuje kilka kombinezonów zatwierdzonych zgodnie z klasą 3 normy EN ISO 20471.