Szorty robocze

    W upalne dni szorty robocze to konieczność. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz lekkich szortów, czy krótkich spodni z grubszego materiału, MASCOT ma dla Ciebie odpowiedni produkt. Tego typu odzież używana jest zwykle przy pracy na zewnątrz w gorące letnie dni – ale nie tylko. szorty robocze doskonale sprawdzają się też przy pracy w środowiskach o wysokiej temperaturze – w przemyśle, produkcji czy w magazynach.

    Nie musisz rezygnować z funkcji, które znasz ze swoich długich spodni roboczych

    Decydując się na parę szorty roboczych MASCOT nie musisz rezygnować z funkcji znanych ze spodni roboczych w długiej wersji. W asortymencie mamy robocze krótkie spodnie z wieloma kieszeniami i detalami. Nadal jest w nich miejsce na narzędzia, telefon komórkowy, klucze i inne rzeczy, które warto mieć pod ręką. Tylne kieszenie i kieszeń na calówkę są dodatkowo wzmocnione, m.in. za pomocą materiałów CORDURA® i Kevlar®, co znacznie wydłuża okres użytkowania tych produktów. Osoby, które potrzebują jeszcze więcej miejsca, mogą wybrać szorty robocze z wiszącymi kieszeniami. W ofercie mamy też szorty z kieszeniami odpinanymi. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, na przykład gdy kieszenie trzeba opróżnić lub przyjdzie czas na wypranie spodni.

    Wybierz odpowiedni materiał

    W kwestii materiałów firma MASCOT oferuje bardzo duży wybór. Bez względu na to, czy szukasz szortów roboczych z elementami ze streczu, w całości z ULTIMATE STRETCH, czy z mocnego, zwartego materiału, na pewno znajdziesz u nas odpowiadający Ci model. Jeśli wybierzesz szorty z elastycznego materiału, zyskasz wyjątkową swobodę ruchów i wynikającą z niej wygodę przez cały dzień. Jeżeli wolisz tradycyjne robocze krótkie spodnie, znajdziesz u nas duży wybór szortów o splocie zarówno diagonalnym, jak i płóciennym. Każdy z nich ma swoje zalety. Płótno jest lekkie i wytrzymałe. Miękki, stuprocentowo bawełniany diagonal jest niezwykle przyjemny w dotyku, z kolei zwarty diagonal charakteryzuje się dużą trwałością. Wszystkie materiały zachowują kształt i kolor nawet po wielokrotnym praniu. Jeżeli poszukujesz szortów roboczych do pracy w przemyśle, MASCOT może zaproponować Ci szereg modeli zatwierdzonych pod kątem zgodności z normą EN ISO 15797, określającą wymogi dotyczące odporności ubrań na przemysłowe pranie i suszenie.