Bluzy z kapturem

    Firma MASCOT oferuje duży wybór bluz z kapturem dla osób szukających wygodnej i funkcjonalnej odzieży roboczej do różnych celów. Jednym z tych celów może być zastosowanie bluzy MASCOT z kapturem pod kurtką w zimne dni. Gdy jest nieco cieplej, produkt sprawdza się też doskonale jako warstwa wierzchnia noszona na koszulce typu t-shirt. W asortymencie MASCOT możesz znaleźć bluzy z kapturem w różnych stylach, z różnych materiałów i z różnymi funkcjami.

    Bluzy z kapturem marki MASCOT mają ściągacze u dołu i w nadgarstkach, dzięki czemu dobrze przylegają do ciała. Charakterystyczną cechą tych produktów jest kaptur z cienką podszewką zapewniającą dodatkowe ciepło w chłodne dni.

    Bluzy MASCOT z kapturem są dostępne w wersjach z zamkami błyskawicznymi i bez nich. Potrzebujesz uniwersalnej bluzy, łatwej do zakładania i zdejmowania? Wybierz bluzę z zamkiem błyskawicznym. To rozwiązanie umożliwia szybkie dostosowywanie noszonej odzieży roboczej do zmieniających się w ciągu dnia temperatur. Bluzy z kapturem są dostępne w wersjach jedno- i dwukolorowej. Dla osób, które chcą wyróżniać się w pracy, mamy też wersje wielobarwne i z nadrukami. Duża liczba kolorów ułatwia dopasowanie bluzy do innych elementów odzieży z naszych kolekcji.

    Bluzy z kapturem marki MASCOT są bardzo przyjemne i wygodne w noszeniu. Większość z nich jest wykonana z mieszanki bawełny i poliestru. Bawełna wchłania wilgoć i jest bardzo miękka w kontakcie ze skórą. Poliester z kolei sprawia, że bluzy z kapturem są trwałe.

    Jeśli pracujesz w warunkach, w których widoczność i bezpieczeństwo są najważniejsze, wybierz jedną z bluz z kapturem w wersji fluorescencyjnej. Modele te są zatwierdzone pod kątem zgodności z normą EN ISO 20471. Modele fluorescencyjne wyróżniają się też elementami odblaskowymi, które zwiększają widoczność pracownika dla otoczenia, niezależnie od kąta, pod jakim jest obserwowany. Fluorescencyjne bluzy z kapturem wykonane są z materiału pokrytego poliestrem, co zapewnia im większą trwałość.