Koszule z krótkimi rękawami

    Jeśli chcesz ubrać się w koszulę doskonale nadającą się na wiosnę i lato, zajrzyj do asortymentu MASCOT. Znajdziesz u nas mnóstwo wygodnych, klasycznych koszul z krótkimi rękawami. Firma MASCOT ma w ofercie koszule z krótkimi rękawami do pracy w biurze, rzemiośle, przemyśle, produkcji itd. – na pewno więc znajdziesz u nas model odpowiedni dla siebie.

    Nasze koszule z krótkimi rękawami są produkowane z tkanin o różnej grubości. W ofercie mamy na przykład klasyczną, obszerną koszulę roboczą z wytrzymałego materiału, ale także jasne koszule oksfordzkie i popelinowe. Splot oksfordzki wyróżnia się miękkością i wytrzymałością. Nadaje tkaninie lekko teksturowaną powierzchnię. Splot popelinowy jest gęstszy, co daje efekt gładkości. Wszystkie te koszule są dostępne w wersjach o klasycznym i nowoczesnym kroju. Krój klasyczny jest szerszy, przez co koszula jest bardziej obszerna. Krój nowoczesny jest natomiast węższy i w naturalny sposób dostosowuje się do kształtu ciała. Wszystkie koszule MASCOT z krótkimi rękawami zapewniają użytkownikowi niezrównaną swobodę ruchów.

    Koszule z krótkimi rękawami znaleźć można w kolekcji MASCOT® CROSSOVER. Dostępne są w wielu kolorach, łatwo więc wybrać model odpowiedni do danej pracy, a przy tym pasujący do wizualnej tożsamości firmy. Nietrudno też zestawić nasze koszule z innymi ubraniami z asortymentu MASCOT – na przykład pochodzącymi z tej samej kolekcji kurtkami z dzianiny. Nasze koszule z krótkimi rękawami są dostępne w jakości PREMIUM. Oznacza to, że produkty wyróżniają się najwyższej jakości materiałami i funkcjonalnością. Dzięki temu koszule można użytkować przez długi czas i w różnych sytuacjach.