Kurtki

    MASCOT posiada szeroki asortyment odzieży wierzchniej. Tutaj znajdziesz między innymi kurtki typu softshell, kurtki pilotki, polary oraz kurtki przeciwdeszczowe. Wszystkie kurtki są zaprojektowane i przetestowane pod kątem jakość w zależności od Twoich potrzeb, w prosty sposób możesz znaleźć modele ze specjalnymi certyfikatami, które będą cię chronić przed zimnem, wodą oraz gorącem. Niezależnie od tego, w jakim przemyśle i środowisku pracujesz, MASCOT oferuje szeroki asortyment kurtek, które pasują do twoich wymagań. Potrzebujesz być widocznym w twoim miejscu pracy, mamy również odzież fluorescencyjną, która jest niezbędna dla twojego bezpieczeństwa.

    Mix & match pomiędzy poszczególnymi seriami

    Wszystkie produkty MASCOT są pogrupowane w serie, z których każda ma unikalne cechy oraz jakości materiału, które różnią się od siebie w zależności od potrzeb użytkowników końcowych. Może masz określone wymagania co do swojej odzieży wierzchniej, a czegoś innego oczekujesz od spodni? W MASCOT możesz sam decydować, czy chcesz połączyć kurtkę MASCOT z produktami z tej samej serii, czy też chcesz połączyć ja z produktami z innych serii.

    Przetestowane pod kątem jakości przez MASCOT

    MASCOT wykorzystuje ponad 100 różnych typów materiałów po to, aby stworzyć możliwie najlepsze ubrania robocze i oczywiście ta sama zasada obowiązuje również w przypadku kurtek MASCOT. Dlatego też w naszym asortymencie zawsze znajdziesz wysokiej jakości produkty, między innymi przetestowane pod kątem wytrzymałości we własnych centrach testowych MASCOT. Funkcjonalność jest szczególnie ważna, jeśli chodzi o kurtki. W celu zapewnienia ci najlepszej jakości - TESTED TO WORK- MASCOT testuje odzież wierzchnią w ścisłej współpracy z użytkownikiem końcowym.