Wiedza

  Wszystkie produkty w naszym asortymencie zostały opracowane w oparciu o wizję zapewnienia najlepszej, najtrwalszej i najbezpieczniejszej odzieży roboczej w całej branży. Jesteśmy jednym z największych w Europie producentów odzieży roboczej i obuwia ochronnego, i zawsze jesteśmy gotowi podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Robimy, co w naszej mocy, aby doradzać rzemieślnikom, wykonawcom, pracownikom przemysłowym i wielu innymi specjalistom, jak wybrać odzież roboczą, która odpowiada ich profesji.

  MASCOT oferuje szeroki asortyment odzieży roboczej i obuwia ochronnego dla różnych branż i różnych sytuacji, które mogą wydarzyć się w pracy. Na tej stronie można przeczytać o naszym asortymencie, certyfikatach, produktach tekstylnych i materiałach. Możesz także przeczytać o tym, jak testujemy nasze produkty przed, w trakcie i po produkcji.

  MASCOT® WORKWEAR

  Jedna oferta dla wszystkich branży

  Szukasz certyfikowanej odzieży ochronnej w kolorach fluorescencyjnych? Czy potrzebujesz obuwia ochronnego, które pozostanie wygodne przez cały dzień? A może szukasz odzieży roboczej, która nadaje się do prania przemysłowego? W MASCOT oferujemy szeroki wybór odzieży roboczej, odzieży ochronnej i obuwia ochronnego, dzięki czemu odnajdziesz produkty pasujące do Ciebie i Twojego zawodu. Przeczytaj więcej o asortymencie w podmenu.

  Czytaj więcej

  Certyfikaty - logo

  Certyfikowane bezpieczeństwo

  Mówimy, że nasza odzież robocza jest wytwarzana z najlepszych, dokładnie przetestowanych materiałów, ale czy możesz mieć pewność, że ubrania są w stanie wytrzymać w warunkach, w których pracujesz? Wszystkie produkty w asortymencie MASCOT są certyfikowane zgodnie z różnymi międzynarodowymi standardami. W podmenu przeczytasz więcej o tym, co oznacza, że odzież robocza posiada atest odporności na zimno, deszcz, ciepło, promienie UV, chemikalia lub przewodzenie elektryczności. Dowiedz się więcej i znajdź odzież roboczą lub obuwie ochronne, które odpowiada Twoim potrzebom.

  Czytaj więcej

  Technologie mix - Odzież robocza & Buty

  Najlepsze w branży marki tekstylne

  Pora roku, temperatura, poziom aktywności i rodzaj zadania - od tego zależy, z jakiego materiału powinna być wykonana odzież robocza, której używasz. W MASCOT opracowujemy innowacyjne materiały, które spełniają różne wymagania dotyczące izolacji, wagi, funkcji i swobody ruchu. Współpracujemy ze świadomymi jakości markami takimi jak CORDURA®, Kevlar®, TENCEL® i Boa®. Przeczytaj więcej na temat tych marek w podmenu.

  Czytaj więcej

  Fabrics - Kontrola tkanin

  Materiały odpowiednie do wszystkich środowisk pracy

  W MASCOT używamy wielu różnych materiałów i tkanin różnych rodzajów. Każda z tkanin jest dobierana tak, aby nadać naszym wyrobom odpowiednie właściwości. Materiałem, z którego jesteśmy szczególnie dumni, jest jakość tkaniny 311. Materiał tej jakości jest rozciągliwy w czterech kierunkach. Tkanina jest niezwykle elastyczna, lekka i wygodna w noszeniu. Tkanina jakości 311 używana jest między innymi w naszej kolekcji MASCOT® ADVANCED. W podmenu przeczytaj więcej o najczęściej używanych przez nas materiałach.

  Czytaj więcej

  TESTED TO WORK - logo

  Testowane przed, w trakcie i po produkcji

  Tested to work to składowa produkcji w MASCOT i sposób, w jaki działamy. Każdy produkt jest testowany przed, w trakcie i po produkcji. Wszystko, od jakości tkanin po szycie i gotowy produkt, jest testowane zarówno w laboratorium, jak i na budowach na całym świecie po to, aby mieć pewność, że produkty spełniają nasze i twoje wymagania jakościowe. W podmenu przeczytaj więcej o naszym centrum testowym.