Bluzy

    Firma MASCOT ma w ofercie odzież roboczą dla wszystkich branż i działów przemysłu. Niezależnie od tego, czy pracujesz przed komputerem, w magazynie, czy jesteś rzemieślnikiem, możemy zaoferować Ci bogaty wybór bluz odpowiednich do charakteru Twojej pracy. Tak jak w przypadku innych produktów marki MASCOT, bardzo istotne są dopasowanie i wygoda. Dlatego też nasze bluzy i inne górne części odzieży są produkowane z innowacyjnych, przetestowanych, wysokiej jakości materiałów, dzięki którym nasza odzież robocza zawsze wygląda elegancko i jest bardzo trwała.

    Wszystkie produkty marki MASCOT można z łatwością ze sobą łączyć i dopasowywać, niezależnie od kategorii i kolekcji, z których pochodzą. W ten sposób można skomponować własny zestaw odzieży roboczej, zgodny z osobistymi upodobaniami. Z bogatego asortymentu bluz można także wybrać produkty umożliwiające nadrukowanie nazwy lub logo firmy.

    Duży wybór górnych części odzieży dla wszystkich

    Nasz asortyment bluz jest bardzo bogaty. Jeśli preferujesz luźny styl, zapewniający pełną swobodę ruchów, znajdziesz u nas mnóstwo typów bluz i polarów na każdą okazję. Jeżeli potrzebujesz ubioru łatwego do zakładania i zdejmowania, możesz zdecydować się na jedną z bluz zapinanych na zamek błyskawiczny. Do wyboru masz cały szereg barw, łatwo więc możesz dostosować kolorystykę odzieży do profilu swojej firmy. Jeśli chcesz się wyróżniać i nosić odzież roboczą o indywidualnie dopasowanym charakterze, możesz wybrać – szczególnie z kolekcji MASCOT® CROSSOVER – takie górne części zestawów, jak bluzy z kapturem i bez o modnym fasonie i z ciekawymi nadrukami.

    Firma MASCOT ma w ofercie także swetry z dzianiny o klasycznych, neutralnych kolorach, doskonale nadających się do pracy w biurach i działach logistyki. Jeśli szukasz górnych części ubrań do chłodniejszych miejsc pracy, znajdziesz u nas także bluzy z grubszych dzianin, wyposażone w szereg funkcjonalnych detali.