Kamizelki

Produkty ()

W MASCOT znajdziesz szeroki asortyment kamizelek, z których każda posiada inne funkcje, które sprawiają, że praca stanie się bardziej komfortowa. Ten typ odzieży spełnia między innymi również funkcję warstwy izolacyjnej. Jednocześnie można utrzymać ciepło w organizmie podczas chłodniejszych dni, zachowując przy tym pełną swobodę poruszania podczas używania rąk. MASCOT oferuje szereg kamizelek dających zarówno wygodę, jak i funkcjonalności, poprzez zastosowanie dodatkowych kieszeni oraz widocznych refleksów. Niektóre modele są wodoodporne.

Funkcjonalna odzież robocza

Kamizelki od MASCOT dostępne są w wielu różnych rozmiarach, kolorach i materiałach. Wszystko to po to, aby dostosować się do twoich potrzeb związanych z pracą. Wysoka jakość produktów zapewniona jest we własnych centrach testowych MASCOT oraz dzięki użytkownikom końcowym na placach budowy w całej Europie. Dzięki temu spełniane są nasze standardy dotyczące produkowania wytrzymałej oraz wygodnej odzieży roboczej. W niektórych kamizelkach w celu zwiększenia ich trwałości zastosowana została między innymi tkanina Cordura®, a w innych użyto tkaniny Kevlar®, aby produkty były bardziej odporne na przebicia - zwłaszcza w dolnej części kieszeni.

MASCOT® HARDWEAR - Kamizelka na Narzędzia & Odzież robocza

Niektóre z produktów posiadają ponadto certyfikat prania przemysłowego, a wszystkie kamizelki oznaczone są Oeko-Tex®, więc masz pewność, że nie zawierają one szkodliwych substancji. Inne kamizelki poświadczone są certyfikatem UV, a zatem chronią przed słońcem. Są idealne na początku wiosny lub podczas późnych jesiennych dni, kiedy słońce jest mocne.

Wygodny krój

Kamizelka na narzędzia ma zazwyczaj dodatkową wyściółkę w ramionach, aby uczynić pracę bardziej komfortową poprzez zmniejszenie nacisku na ramiona, gdy kieszenie wypełnione są narzędziami. Oprócz produktów z typowymi kieszeniami MASCOT posiada również odzież z kieszeniami wiszącymi, które zapewniają dodatkową przestrzeń do przechowywania narzędzi.

15089-154
MASCOT® HARDWEAR
  • 010 - ciemny granat 010 - ciemny granat
  • 09 - czerń 09 - czerń
  • 18 - ciemny antracyt 18 - ciemny antracyt
08089-470
MASCOT® SAFE CLASSIC
  • 17 - żółty hi-vis 17 - żółty hi-vis
08089-860
MASCOT® SAFE CLASSIC
  • 14 - pomarańcz hi-vis 14 - pomarańcz hi-vis
06189-010
MASCOT® YOUNG
  • 1909 - ciemna oliwka/czerń 1909 - ciemna oliwka/czerń