Bielizna funkcjonalny

  Czego szukasz?

  Bielizna odprowadzająca wilgoć – utrzymuje suchość ciała

  Blue - brand DNA

  Bielizna szybkoschnąca o niskiej wadze

  Bielizna odprowadzająca wilgoć idealnie nadaje się na wewnętrzną warstwę odzieży, stykającą się bezpośrednio ze skórą. Materiał szybko schnie, co jest dużym atutem, gdyż zapobiega wychłodzeniu. Dodatkowo jest elastyczny i dopasowuje się do kształtu ciała.
  Turquis - brand DNA

  Wyjątkowo skuteczne odprowadzanie wilgoci, właściwości antybakteryjne i antystatyczne

  Dzięki połączeniu poliestru z węglem bambusowym tkanina wyjątkowo skutecznie pochłania pot. Ubranie, mimo że jest wilgotne, w dotyku wydaje się suche. Ponadto węgiel bambusowy ma właściwości antybakteryjne i antystatyczne, co jest szczególnie pożądane w przypadku odzieży noszonej bezpośrednio na ciele.
  Cyan - brand DNA

  Szybkoschnący i skutecznie odprowadzający wilgoć

  COOLMAX® to wiodące na rynku włókno, którego zastosowanie w bieliźnie umożliwia wyjątkowo skuteczne odprowadzanie wilgoci. Tym samym COOLMAX® pozwala uniknąć wychłodzenia, ponieważ nawet przy intensywnym wysiłku fizycznym skóra pozostaje sucha. Wilgoć jest transportowana na zewnętrzną stronę materiału i tam rozprowadzana na większej powierzchni, skąd szybko odparowuje. Ponadto bielizna z włóknem COOLMAX® łatwo się pierze, jest miękka i szybkoschnąca.

  Produkty izolujące i odprowadzające pot – utrzymują suchość i ciepłotę ciała

  Yellow - brand DNA

  Bielizna uniwersalna o niskiej wadze

  Bielizna ma właściwości izolujące i odprowadzające wilgoć, dlatego pozwala utrzymać suchość i ciepło ciała niezależnie od poziomu aktywności. Tkanina wykonana z włókna polipropylenowego minimalizuje nieprzyjemne zapachy. Nadaje się do prania w temperaturze 60 stopni i szybko wysycha.
  Magenta - brand DNA

  Doskonała elastyczność z efektywnym odprowadzaniem wilgoci

  COOLMAX® ALL SEASON jest jedyny w swoim rodzaju jako najbardziej wewnętrzna warstwa ubioru zaraz przy skórze. Przede wszystkim materiał transportujący wilgoć jest niezwykle efektywny- zawdzięcza to specjalnej strukturze, która szybko rozprowadza wilgoć na większej powierzchni i odprowadza ją od skóry. Szczególną zaletą jest to, że tkanina wykazuje działanie izolujące, gdy jest zimno, a chłodzące, gdy jest ciepło. Specjalny cztero-stronny strecz sprawia, że materiał jest bardzo elastyczny i niezwykle przyjemny w noszeniu oraz, że ubranie dobrze przylega do ciała. Tkanina jest lekka, łatwo się ją pierze oraz szybko schnie.

  Bielizna wysoce izolująca i odprowadzająca wilgoć – utrzymuje suchość i ciepło ciała

  Orange - brand DNA

  COOLMAX® z wełną

  COOLMAX® z wełną. Dzięki wełnie ciało nie marznie, a specjalnie opracowane włókna poliestrowe pochłaniają wilgoć. Jeśli zależy Ci na wyjątkowej izolacji cieplnej przy jednoczesnym skutecznym odprowadzaniu potu, wybierz produkty będące połączeniem COOLMAX® i wełny.
  Red - brand DNA

  Pozostań ciepły i suchy, gdy kąsa mróz

  Thermax® to opracowany przez MASCOT trójwarstwowy materiał o wyjątkowych właściwościach izolujących. Uszyta z niego bielizna doskonale utrzymuje ciepło i nadaje się szczególnie do pracy w zimnym otoczeniu. Skóra użytkownika zawsze pozostaje sucha, ponieważ warstwa wewnętrzna jest skonstruowana tak, by odprowadzać wilgoć do wykonanej z włókien bawełnianych i modalowych warstwy zewnętrznej.