Koszulki z nadrukiem

    W asortymencie MASCOT znajdziesz bogaty wybór koszulek z nadrukiem zaprojektowanych dla osób, które chcą, aby ich odzież robocza nieco się wyróżniała. Robocze t-shirty wcale nie muszą być neutralne. Dlatego właśnie firma MASCOT ma w asortymencie szereg koszulek z modnym nadrukiem, dzięki któremu odzież robocza staje się trochę bardziej spersonalizowana. Nasze koszulki doskonale nadają się też do noszenia w czasie wolnym.

    Koszulki można nosić w ciepłe letnie dni lub w okresach przejściowych, na przykład w połączeniu z elegancką kurtką termiczną lub bluzą. Dostępne w ramach kolekcji MASCOT® ADVANCED koszulki z nadrukiem mają różne wersje kolorystyczne i stylistyczne. Kolory koszulek z nadrukiem są dostosowane do reszty asortymentu MASCOT, dzięki czemu łatwo można je łączyć i zestawiać z pozostałymi ubraniami roboczymi tej marki.

    Cechą wspólną wszystkich koszulek MASCOT z nadrukiem jest to, że są wyprodukowane w 100% z bawełny. To materiał wchłaniający wilgoć i bardzo przyjemny w kontakcie ze skórą. Koszulki z nadrukiem z asortymentu MASCOT mają nowoczesny fason, naturalnie dostosowujący się do kształtu ciała, ale nie obcisły. Zapewnia on naprawdę duży komfort i swobodę ruchów przez cały dzień. Ponadto wszystkie koszulki mają zakryte szwy przy szyi, dzięki czemu ubiór nie obciera skóry użytkownika podczas pracy.

    Wszystkie koszulki MASCOT z nadrukiem są opatrzone certyfikatem Oeko-Tex®. To gwarancja, że produkty te nie zawierają szkodliwych substancji.