Odzież robocza w dużych rozmiarach

  Masz trudności ze znalezieniem ubrań do pracy w Twoim rozmiarze? W ofercie MASCOT znajdziesz odzież roboczą w wielu różnych modelach i wielkościach. Cały szereg produktów dostępnych jest w dużych rozmiarach – bez uszczerbku dla wygody, dopasowania ani jakości. Asortyment obejmuje ubiory przeznaczone dla licznych branż. Niezależnie od tego, czy szukasz dużych spodni roboczych, obszernej kurtki czy większej bluzy polarowej, MASCOT zawsze spełni Twoje oczekiwania.
  ADVANCED Spodnie z kieszeniami na kolanach

  Pełen komfort wymaga dobrego dopasowania odzieży

  Przy wyborze odzieży roboczej należy zadbać, aby była ona odpowiednio dopasowana. Zapewni to wygodę, funkcjonalność i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Właściwy rozmiar należy ustalić, biorąc miarę możliwie blisko ciała. Warto też wspomnieć, że wiele modeli spodni MASCOT umożliwia wybór spośród trzech długości nogawek.

  Większe rozmiary to większy wkład pracy

  Rozmiar produktu MASCOT nie wpływa na jego funkcjonalność. Odzież robocza musi być wygodna w noszeniu niezależnie od wielkości. Wykonanie dobrze dopasowanych ubiorów w dużych rozmiarach jest jednak trudniejsze, ponieważ trzeba zapewnić, aby nadal spełniały wymogi certyfikatów, a także odpowiednio zmodyfikować wykrój i dopasować ewentualny wzór do materiału. Trzeba też użyć większej ilości tkaniny. Projektanci MASCOT chętnie podejmują ten wysiłek, aby nikt nie musiał rezygnować z jakości, wygody ani bezpieczeństwa.

  ADVANCED Spodnie z kieszeniami na kolanach

  Wreszcie buty ochronne dla większych stóp

  Masz trudności ze znalezieniem obuwia roboczego, które będzie pasować na Twoje stopy? Oferta MASCOT obejmuje półbuty, buty wysokie i sandały do rozmiaru 48 włącznie. Rozmiary odpowiadają standardowej numeracji obuwia. Półbuty i buty ochronne MASCOT zachowują zgodność z wymogami certyfikatów niezależnie od wielkości. W przypadku obuwia bardzo ważne są wygoda i bezpieczeństwo, dlatego przed dokonaniem wyboru buty zawsze warto przymierzyć.