Trudnopalna

    Pracujesz w miejscu, w którym jesteś narażony na wysokie temperatury lub iskry? Zapoznaj się z ofertą firmy MASCOT w zakresie trudnopalnej odzieży roboczej i ochronnej odzieży roboczej. W asortymencie MASCOT znajdziesz odzież roboczą zatwierdzoną zgodnie z normami EN ISO 11612 i EN ISO 14116. Wybierając naszą trudnopalną odzież roboczą, zyskujesz optymalną ochronę, którą dostosowano szczególnie do Twojego zawodu i pracy.

    Ochrona dopasowano do Twojej branży

    Jako spawacz, kowal, elektryk, inżynier, pracownik pracujący z dala od brzegu lub pracownik przemysłowy, okresowo jesteś narażony na niebezpiecznie wysokie temperatury, iskry lub działanie prądu elektrycznego. Aby chronić się w jak najlepszy sposób, należy nosić odpowiednią odzież roboczą. W firmie MASCOT znajdziesz bogaty wybór trudnopalnej odzieży roboczej, która chroni Cię przed m.in. przed promieniowaniem cieplnym, płomieniami, iskrami, parą i gorącymi materiałami. Trudnopalna odzież robocza i ochronna odzież robocza, która jest certyfikowana zgodnie z normami EN ISO 11612 i EN ISO 14116, zmniejsza ryzyko zapalenia się odzieży po krótkim kontakcie z płomieniami i wysokimi temperaturami. W przypadku dłuższego kontaktu z wysokimi temperaturami należy zastosować dodatkową ochronę. Zalecamy wykorzystanie specjalnej ochrony głowy, rąk, stóp i innych narażonych miejsc.

    Innowacyjne materiały zapewniają bezpieczeństwo

    Trudnopalna odzież robocza firmy MASCOT została wyprodukowana z materiałów, które opracowano specjalnie w taki sposób, aby chronić Cię przed zagrożeniami takimi jak wysokie temperatury czy płomienie. Wybór tkaniny, splotu i wydruku logo sprawia, że ryzyko rozprzestrzeniania się płomieni zostało zminimalizowane. Ogromna część produktów ma również właściwości antystatyczne i kwasoodporne. Produkty są certyfikowane w celu zachowania właściwości trudnopalnych przez maksymalnie 75 prań domowych lub 50 prań przemysłowych. Wszystkie kieszenie i detale w trudnopalnej odzieży roboczej są zamknięte i zabezpieczone w taki sposób, aby iskry nie mogły dostać się do środka. Oznacza to, że wybierając trudnopalną odzież roboczą lub ochronną odzież roboczą firmy MASCOT, nie musisz rezygnować ani z funkcjonalności, ani z wygody.