Kurtki dla kobiet

  MASCOT oferuje bogaty asortyment okryć wierzchnich dla kobiet. Są wśród nich kurtki termalne, polarowe i zimowe, a także membranowe oraz typu softshell. Nasze kurtki dla kobiet charakteryzują się dopasowanym do sylwetki fasonem, który zapewnia najwyższy komfort i swobodę ruchów przez cały dzień pracy. Okrycia damskie MASCOT są zaprojektowane z uwzględnieniem potrzeb użytkowniczek. Niezależnie od tego, czy szukasz kurtki lekkiej, oddychającej, wiatro- czy wodoszczelnej, na pewno znajdziesz ją w naszej ofercie.

  Wysoki standard

  Kurtki dla kobiet MASCOT, tak jak wszystkie pozostałe produkty tej marki, są „TESTED TO WORK”. Poddajemy je wszechstronnym badaniom laboratoryjnym, a następnie przekazujemy użytkownikom testowym. Dzięki temu można natychmiast zauważyć, że produkty te odznaczają się najwyższą jakością pod względem wytrzymałości, funkcjonalności, dopasowania i komfortu. Zawdzięczają to m.in. stosowanym przez nas tkaninom. W kurtkach dla kobiet MASCOT wykorzystujemy np. materiał streczowy zapewniający unikalną swobodę ruchów oraz lekką, izolującą podszewkę CLIMASCOT®, która z uwagi na wyjątkową miękkość jest bardzo przyjemna w noszeniu bezpośrednio na ciele. Część asortymentu kurtek dla kobiet nadaje się ponadto do prania przemysłowego zgodnie z EN ISO 15797.

  Bezpieczeństwo i widzialność

  Wśród naszych kurtek dla kobiet znajdują się również modele certyfikowane pod kątem zgodności z normą EN 342, dotyczącą odzieży zabezpieczającej przed zimnem, oraz normą EN 343, dotyczącą ochrony przed deszczem, wiatrem i chłodem. Paniom pracującym w zawodach lub środowiskach, w których wymagana jest intensywna widzialność, MASCOT oferuje kurtki dla kobiet we fluorescencyjnych kolorach. Bezpieczeństwo to nasz priorytet, dlatego wybór jednej z kurtek odblaskowych MASCOT gwarantuje pewność, że nie zostanie się niezauważoną podczas wykonywania pracy.

  Mix & Match

  Kurtki dla kobiet MASCOT wchodzą w skład różnych kolekcji, są też dostępne w wielu kolorach. Ich cechą wspólną jest możliwość łączenia z elementami odzieży z pozostałych linii – w dowolnych barwach. Przykładowo, jeśli wystarczy, że kurtka spełnia wymóg intensywnej widzialności, to można do niej dobrać stonowaną kolorystycznie spódnicę z innej kolekcji. Można też zestawić granatowe spodnie z górą w odcieniu kobaltu. W MASCOT wszystko jest możliwe.