MASCOT® SmartStore

A4F8C7BD-D8E8-4512-9536-F25A4861C38E

Check icon

Inteligentne i bezbłędne zamawianie

Czy masz możliwość zamawiać nowe ubrania robocze szybko, prosto i bezbłędnie? To możliwe, jeżeli zdecydujesz się zamawiać towar za pośrednictwem MASCOT® SmartStore.

industry - icon

Dla dużych przedsiębiorstw-użytkowników końcowych

MASCOT® SmartStore to doskonałe rozwiązanie dla dużych i średnich przedsiębiorstw, które regularnie zamawiają wyposażenie robocze dla swoich pracowników. Ten program do zamawiania jest dostępny przez całą dobę i z każdego komputera posiadającego dostęp do internetu. Zaloguj się i już po kilku minutach zamawiaj nowe ubrania robocze dla Ciebie lub dla wszystkich pracowników w Twojej firmie.

check-box icon

Łatwy i dostosowany do użytkownika

Twoje nowe ubranie robocze- z zamówionym ewentualnie nadrukiem logo, nazwiskiem lub jedną z pozostałych dostępnych usług- dostarczone prosto do Twoich drzwi. W zależności od preferencji produkty mogą zostać dostarczone w ręcznie zapakowanej paczce do siedziby firmy lub pod adres prywatny. System do zamówień jest niezwykle przyjazny dla użytkownika. MASCOT® SmartStore umożliwi Twojemu dystrybutorowi dodawanie produktów pochodzących od innych producentów, aby było możliwe zamawianie wszystkich produktów za jednym razem.

Jak zacząć?

Twój dystrybutor zatroszczy się o wszystkie aspekty praktyczne i pomoże Ci wdrożyć się w działanie systemu. Wspólnie podejmiecie decyzję o wyborze właściwych produktów z dostępnego asortymentu i o tym, gdzie ma ewentualnie zostać umieszczone logo. System można dostosować precyzyjnie do własnych potrzeb, dobierając różne kategorie produktów do charakteru danego działu, tworząc hierarchię zamówień itd. Oszczędź mnóstwo czasu przy składaniu kolejnego zamówienia: Skontaktuj się ze swoim dystrybutorem i zacznij używać naszego systemu już teraz.