MASCOT® SmartStore

  Optymalny system zamawiania odzieży roboczej
  MASCOT® SmartStore nie stanowi jedynie systemu składania zamówień, lecz zintegrowane rozwiązanie logistyczne.

  Ten darmowy sklep internetowy służący do zamówień odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej przysłuży się znakomicie średnim oraz dużym przedsiębiorstwom.

  MASCOT® SmartStore

  System MASCOT® SmartStore jest bardzo przyjazny w obsłudze i może być używany zawsze i wszędzie przez każdego pracownika. Przedsiębiorstwa mogą zapewnić jednolity wygląd ubiorów personelu, określając asortyment produktów, z którego mogą wybierać pracownicy.

  Check icon

  Inteligentne i bezbłędne zamawianie

  Czy masz możliwość zamawiać nowe ubrania robocze szybko, prosto i bezbłędnie? To możliwe, jeżeli zdecydujesz się zamawiać towar za pośrednictwem MASCOT® SmartStore.

  industry - icon

  Dla dużych przedsiębiorstw-użytkowników końcowych

  MASCOT® SmartStore to doskonałe rozwiązanie dla dużych i średnich przedsiębiorstw, które regularnie zamawiają wyposażenie robocze dla swoich pracowników. Ten program do zamawiania jest dostępny przez całą dobę i z każdego komputera posiadającego dostęp do internetu. Zaloguj się i już po kilku minutach zamawiaj nowe ubrania robocze dla Ciebie lub dla wszystkich pracowników w Twojej firmie.

  check-box icon

  Łatwy i dostosowany do użytkownika

  Twoje nowe ubranie robocze- z zamówionym ewentualnie nadrukiem logo, nazwiskiem lub jedną z pozostałych dostępnych usług- dostarczone prosto do Twoich drzwi. W zależności od preferencji produkty mogą zostać dostarczone w ręcznie zapakowanej paczce do siedziby firmy lub pod adres prywatny. System do zamówień jest niezwykle przyjazny dla użytkownika. MASCOT® SmartStore umożliwi Twojemu dystrybutorowi dodawanie produktów pochodzących od innych producentów, aby było możliwe zamawianie wszystkich produktów za jednym razem.

  Jak zacząć?

  Twój dystrybutor zatroszczy się o wszystkie aspekty praktyczne i pomoże Ci wdrożyć się w działanie systemu. Wspólnie podejmiecie decyzję o wyborze właściwych produktów z dostępnego asortymentu i o tym, gdzie ma ewentualnie zostać umieszczone logo. System można dostosować precyzyjnie do własnych potrzeb, dobierając różne kategorie produktów do charakteru danego działu, tworząc hierarchię zamówień itd. Oszczędź mnóstwo czasu przy składaniu kolejnego zamówienia: Skontaktuj się ze swoim dystrybutorem i zacznij używać naszego systemu już teraz.

  Użytkownik MASCOT® SmartStore opowiada:

  „MASCOT® SmartStore to przyjazna dla użytkownika platforma, na której nasi pracownicy mogą zamawiać odzież roboczą ze wstępnie określonego przez nas katalogu. System działa online, a zarządzamy nim z naszej siedziby w Aarhus. Mamy 275 użytkowników w 7 krajach i jesteśmy zadowoleni z tego rozwiązania. Umożliwia ono m.in. łatwe i szybkie zamawianie produktów i zarządzanie zamówieniami oraz pobieranie statystyk zakupów dokonywanych przez poszczególnych pracowników. Zamówienia otrzymują oni w indywidualnych paczkach, a dostawy odbywają się bez większych problemów.”
  Firma Marel, Dania