Spodnie zewnętrzne dla dzieci

    Spodnie zewnętrzne dla dzieci MASCOT to produkt przeznaczony dla młodych ludzi, którzy są już za duzi na ciepły kombinezon. Spodnie te są dostępne w wersjach dla chłopców i dziewczynek w wieku 9-14 lat. Są odpowiednie na każdą pogodę, a dziecku jest w nich sucho i ciepło nawet w deszcz, chłód i pluchę.

    Śnieżne dni to czysta przyjemność w spodniach zewnętrznych dla dzieci MASCOT

    W spodniach zewnętrznych dla dzieci MASCOT pociechy są gotowe na przygodę niezależnie od warunków panujących na dworze. Spodnie zewnętrzne dla dzieci MASCOT są wiatro- i wodoszczelne, mają też szwy zabezpieczone taśmą. Dla zapewnienia najwyższego komfortu przy zmianie poziomu aktywności, spodnie zewnętrzne dla dzieci są także oddychające. W kurtce i spodniach zewnętrznych MASCOT dziecko może zdrowo bawić się i spędzać czas w plenerze w chłodnych jesienno-zimowych miesiącach.

    Praktyczny ubiór to więcej godzin na dworze

    Gdy dziecko przebywa na zewnątrz w niesprzyjających warunkach pogodowych, potrzebuje funkcjonalnej i komfortowej odzieży, aby nie zmarznąć. W spodniach zewnętrznych zastosowaliśmy m.in. izolującą podszewkę z tkaniny CLIMASCOT®. Materiał ten jest tak lekki, że prawie się go nie czuje, ponadto zapewnia dużą swobodę ruchów. Spodnie zewnętrzne dla dzieci MASCOT są wyposażone w praktyczne elementy odblaskowe, dziecko jest więc widoczne dla otoczenia po zapadnięciu zmroku. Spodnie są ściągane na gumkę i umożliwiają regulację obwodu pasa za pomocą troczków, dzięki czemu można je idealnie dopasować do wymiarów dziecka. Funkcjonalny i praktyczny ubiór wierzchni sprzyja spędzaniu dłuższego czasu na dworze, dlatego spodnie zewnętrzne dla dzieci MASCOT to dobry wybór, gdy pociecha lubi zabawy w plenerze.