Odzież termiczna

    Jeśli pracujesz w chłodnym otoczeniu, takim jak magazyn, chłodnia lub na świeżym powietrzu ważne jest, abyś mógł utrzymać ciepło przez cały dzień. W MASCOT znajdziesz praktyczną i funkcjonalną odzież termiczną, którą możesz nosić oddzielnie lub pod swoją zwykłą odzieżą roboczą.

    Doskonała kurtka na okres przejściowy

    Uniwersalna kurtka termiczna to dobry wybór na okres przejściowy, gdy jeszcze jest zbyt ciepło na zimowe ubrania. MASCOT oferuje różne kurtki termiczne, które utrzymują ciepło przez cały dzień dzięki specjalnym właściwościom podszewki. MASCOT wykorzystuje unikalną podszewkę CLIMASCOT®, która jest lekka, miękka i wyprodukowana została z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu. Dzięki kurtkom termicznym MASCOT, nie pozwalasz sobie na żadne kompromisy; ani w dopasowaniu, ani w funkcjonalności. Kurtki wyposażone zostały w wiele funkcjonalnych detali, takich jak refleksy, różne kieszenie i wstawki ze streczu, które zwiększają swobodę ruchów.

    Utrzymuj ciepło dzięki izolacyjnej warstwie środkowej

    Odzież termiczna doskonale nadaje się jako warstwa środkowa, gdy przez jakiś czas pracujesz w niskich temperaturach. Na przykład, jeżeli pracujesz w magazynie, chłodni albo na placu budowy w miesiącach zimowych, to dobrze wiesz, że ciepła i izolacyjna odzież termiczna jest niezbędna. Jeśli szukasz najlepszej ochrony, możesz uzupełnić swoją odzież termiczną o wiatro- i wodoodporną kurtkę zimową lub zewnętrzną kurtką z membrany od MASCOT. Nosząc wiele warstw o różnych funkcjach, możesz być pewny, że nie zmarzniesz a wilgoć zostanie odprowadzona na zewnątrz, dzięki czemu pozostaniesz suchy. W asortymencie MASCOT znajdziesz spodnie, kurtki i kamizelki z termiczne dopasowane do Twoich potrzeb.