T-shirty dla dzieci

MASCOT oferuje szeroki wybór T-shirtów dla dzieci. Ubrania te są przyjemne w noszeniu bezpośrednio na ciele przez cały dzień. T-shirty dla dzieci MASCOT nadają się szczególnie na ciepłe miesiące letnie, ale można je stosować przez cały rok, np. pod bluzą polarową lub kurtką. T-shirty dla dzieci są dostępne w klasycznych kolorach z ciekawym nadrukiem, co sprawia, że można je łatwo łączyć z pozostałymi produktami z dziecięcego asortymentu MASCOT.

Produkty (2)
18982-965
MASCOT® ACCELERATE
szary nakrapiany
  • Porównaj
  • Dodaj do listy życzeń
  • Szybki podgląd
NOWY
Dziecko - Piktogram
18992-965
MASCOT® ACCELERATE
biel
  • Porównaj
  • Dodaj do listy życzeń
  • Szybki podgląd
NOWY
Dziecko - Piktogram
OEKO-TEX® STANDARD 100 - logo

T-shirty bez substancji szkodliwych dla zdrowia

W asortymencie mamy T-shirty dla dzieci wykonane w 100% z bawełny. To materiał naturalny, który jest miękki i bardzo miły dla skóry. Sprawdza się doskonale nawet przy intensywnej aktywności fizycznej. Bawełna ma właściwości oddychające, pozwala więc skórze swobodnie odprowadzać wilgoć. Wszystkie nasze dziecięce T-shirty są certyfikowane pod kątem zgodności z normą Oeko-Tex® Standard 100, co pozwala mieć pewność, że dziecko w koszulce MASCOT nie jest narażone na kontakt z substancjami o udowodnionym lub podejrzewanym niekorzystnym działaniu na zdrowie.

Dziecko,T-shirt dla dzieci,Czapka wełniana

Optymalny komfort i wysoka jakość

T-shirty dla dzieci można zestawiać ze spodniami, kurtkami i innymi elementami odzieży dziecięcej MASCOT, zapewniając maluchom najwyższy poziom wygody i swobody ruchów przy zabawie i innych formach aktywności. Projektując produkty dla dzieci nie pozwoliliśmy sobie na żaden kompromis. Cały asortyment ubiorów roboczych MASCOT jest Tested to Work, a linia dziecięca charakteryzuje się taką samą wysoką jakością.