Odzież robocza

  MASCOT oferuje bogaty asortyment odzieży roboczej o wysokiej jakości dla mężczyzn i kobiet. Nasza odzież robocza doskonale nadaje się dla pracowników wielu różnych sektorów, w tym handlu, usług, transportu i przemysłu. Odzież robocza MASCOT jest poddawana kontroli jakości i badaniom laboratoryjnym, a także testowana przez użytkowników zgodnie z naszą zasadą „Tested to Work”, aby zapewnić niezrównany komfort i dopasowanie oraz najlepszą jakość i wzornictwo.

  Różne materiały na różne potrzeby

  MASCOT oferuje produkty, które spełniają potrzeby użytkowników wykonujących wiele różnych zawodów. Jeżeli szukasz odzieży roboczej zapewniającej swobodę ruchu, ciepło czy też wysoką wytrzymałość, u nas na pewno znajdziesz odpowiednią propozycję. Asortyment MASCOT obejmuje odzież roboczą wykonaną z nadzwyczajnie elastycznego streczu – tkaniny elastycznej, lekkiej i wyjątkowo trwałej. Rozciągliwy materiał bez problemu dostosowuje się do ruchów użytkownika, zapewniając mu wyjątkową swobodę. W asortymencie MASCOT znajdują się również produkty wykonane z materiałów z dodatkiem włókien Tencel®, COOLMAX®, CORDURA® i wielu innych.

  Certyfikowana odzież ochronna

  W MASCOT posiadamy bogaty asortyment certyfikowanej odzieży ochronnej, ponieważ zależy nam, by użytkownicy naszych produktów byli ubrani odpowiednio do wykonywanej pracy. Niezależnie od tego, czy specyfika Twoich zadań wymaga noszenia odzieży roboczej, która zapewnia Ci widoczność, chroni Cię przed opadami, niską temperaturą, szkodliwym promieniowaniem UV czy innymi czynnikami, w naszej ofercie znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Dodatkowo mamy też szeroki wybór produktów odpornych na przemysłowe pranie i suszenie.

  W bogatym asortymencie estetycznej odzieży i butów roboczych oraz akcesoriów firmy MASCOT każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Firma MASCOT to mający wiele lat doświadczenia dostawca odzieży ochronnej, obuwia oraz zwykłej odzieży roboczej dla wszelkiego typu przedsiębiorstw i branż.

  Nasz slogan „Tested to work” dotyczy wszystkich naszych produktów. Wszystkie oferowane przez nas spodnie, kurtki robocze, buty ochronne i inne części ubioru zostały dokładnie przetestowane. Przy wyborze materiałów na naszą odzież ochronną i roboczą prowadzimy kontrolę jakości, wykonujemy testy laboratoryjne, użytkowe i szereg innych. Od razu da się odczuć, że nasze ubrania i buty są „Tested to work”!

  Kobieta - Piktogram

  Fasony przeznaczone dla kobiet

  MASCOT oferuje także odzież roboczą dla kobiet. W naszym asortymencie znajdziesz wszystkie rodzaje ubiorów, począwszy od T-shirtów i bluz polarowych aż po kurtki membranowe i zimowe, zaprojektowane specjalnie z myślą o kobiecej sylwetce. Posiadamy również spodnie robocze w dwóch damskich fasonach. Ich nazwy to DIAMOND i PEARL, a wybór właściwego z nich zależy od różnicy między obwodem talii a bioder. Dzięki dwóm różnym fasonom MASCOT gwarantuje, że każda kobieta znajdzie robocze spodnie, które nie tylko będą dostosowane do jej kształtów, ale również zapewnią jej optymalną swobodę ruchu i wyjątkowy komfort.

  Odzież robocza dla kobiet

  Dziecko - Piktogram

  Odzież dla dzieci, które chcą wyglądać jak mama i tata

  MASCOT ma w swojej ofercie także kompletny asortyment ubiorów dla dzieci, umożliwiających im nieskrępowany ruch i zabawę. Produkty dziecięce są wykonane z tych samych wytrzymałych materiałów, co nasza odzież robocza. Oznacza to, że są odporne na intensywne użytkowanie. Odzież dla dzieci została zaprojektowana tak, by zapewniać im najlepsze możliwe warunki do fizycznej aktywności. Pozwala im też naśladować wygląd mamy i taty, bo również jej fasony i kolory są takie jak odzieży roboczej dla dorosłych.

  Odzież dziecięca

  Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem ubrań roboczych, odzieży i obuwia ochronnego oraz akcesoriów. Wszystkie produkty firmy MASCOT są wysokiej jakości i zostały opracowane z naciskiem na wygodę, dopasowanie oraz estetyczny wygląd.