Kamizelki termiczna

    Jeżeli szukasz ciepłej kamizelki, w ofercie MASCOT znajdziesz cały szereg modeli. Nasze kamizelki termalne to właściwy wybór dla osób, które potrzebują ochrony przed zimnem, a jednocześnie ich praca wymaga dużej swobody ruchu. Bezrękawnik to niezbędny element odzieży, jeśli często pracujesz na dworze przy zmiennych warunkach atmosferycznych. Kamizelki termalne są wyjątkowo skuteczne jako dodatkowa warstwa izolująca. Połączenie takiej kamizelki z kurtką MASCOT to optymalny wariant na zimne jesienne i zimowe miesiące.

    W naszym asortymencie znajdziesz wiele modeli, rozmiarów i kolorów bezrękawników o różnych grubościach. Kolekcja MASCOT® ORIGINALS obejmuje zarówno klasyczne, jak i grubsze modele kamizelek. W kolekcji MASCOT® ADVANCED wyróżnia się lekki, oddychający i wodoodporny bezrękawnik, który dzięki zastosowaniu doskonale izolującej podszewki CLIMASCOT® świetnie nadaje się do wykorzystania jako warstwa pośrednia.

    Kamizelki termalne cieszą się dużą popularnością jako ubiór roboczy, który pozwala cieszyć się dużą wygodą i swobodą poruszania i wykonywać pracę w nieskrępowany sposób. Kamizelki MASCOT charakteryzują się przy tym eleganckim wzornictwem. Łatwo odszukasz wśród nich model dopasowany do Twojego stylu i potrzeb. Z uwagi na ich estetykę i funkcjonalność z przyjemnością będziesz je nosić także w wolnym czasie. Wiele kamizelek posiada specjalne detale, więc jeśli chcesz, by Twój bezrękawnik miał np. kieszenie na przodzie lub na piersi, bądź zapewniał dodatkową ochronę nerek przed zimnem, w naszym asortymencie na pewno go znajdziesz. Kamizelki są również dostępne w wersji ze ściągaczowym wykończeniem przy szyi oraz z wydłużonym tyłem, utrzymującym użytkownika w cieple.

    Klasyczne kamizelki termalne zapewniają izolację dzięki wysokiej jakości ocieplającej warstwie z poliestru, który szczególnie dobrze zatrzymuje ciepło. Nasze produkty są pikowane metodą ultradźwiękową, co gwarantuje doskonałe właściwości izolujące oraz wysoką trwałość. Wszystkie kamizelki posiadają certyfikat zgodności z normą Oeko-Tex®, a zatem możesz mieć pewność, że nie zawierają szkodliwych substancji.