Bielizna termiczna

    Termiczna bielizna marki MASCOT powstała z myślą o osobach potrzebujących maksymalnej ochrony przed zimnem. Podczas pracy na zewnątrz w chłodne miesiące założenie bielizny termicznej utrzymującej użytkownika w cieple jest po prostu koniecznością. Produkty te muszą zapewniać izolację termalną, aby użytkownik nie marzł, a także odprowadzanie wilgoci, aby nie doszło do zawilgocenia i wyziębienia ciała.

    Bielizna termiczna odprowadza pot z ciała i przenosi go na zewnętrzną powierzchnię tkaniny, gdzie – dzięki większemu obszarowi parowania – wilgoć szybko znika i zapobiega wychłodzeniu użytkownika. Bielizna służy jako warstwa ochronna regulująca temperaturę ciała bez względu na pogodę ani środowisko pracy.

    Bielizna termiczna firmy MASCOT jest pozbawiona drażniących skórę szwów. Wyprodukowana jest z miękkich i bardzo lekkich materiałów, zapewniających użytkownikom niezrównaną wygodę przez wszystkie spędzone w pracy godziny. Nasze produkty są dostępne w neutralnych kolorach i z estetycznymi detalami – w cieplejsze dni można bez skrępowania zdjąć warstwę wierzchnią i pracować w samej podkoszulce. Bielizna termiczna marki MASCOT wyróżnia się eleganckim szczupłym fasonem i świetnym dopasowaniem do kształtu ciała. Materiał zawiera domieszkę streczu, która gwarantuje wyjątkową swobodę poruszania się.