Obuwie robocze bez elementów ochronnych

W MASCOT dostępne jest nie tylko obuwie ochronne. Oferujemy też obuwie robocze bez podnosków, ochrony antyprzebiciowej i innych zabezpieczeń, którego można używać do wielu zajęć niewymagających noszenia obuwia ochronnego. Obuwie robocze MASCOT umożliwia osobom, które nie potrzebują butów stricte ochronnych, skompletowanie pełnego zestawu odzieży i obuwia do pracy w jednym miejscu. Zależnie od indywidualnych potrzeb można się u nas ubrać od stóp do głów, wybierając obuwie robocze jako rozwiązanie lepsze od zwykłych butów.

Filtr
Rodzaj produktu
Kolory
Cechy
Certyfikaty
Rozmiary
Użytkownik
Seria
Produkty (2)
F0820-702
MASCOT® FOOTWEAR CLEAR
2 Kolorów
  • Porównaj
  • Dodaj do listy życzeń
  • Szybki podgląd
NOWY
F0960-996
MASCOT® FOOTWEAR CASUAL
3 Kolorów
  • Porównaj
  • Dodaj do listy życzeń
  • Szybki podgląd
NOWY

Ta sama wysoka jakość, ale bez elementów ochronnych

Obuwie robocze MASCOT różni się od ochronnego brakiem podnosków, ochrony antyprzebiciowej i innych zabezpieczeń. Komfort, jakość i wzornictwo pozostają jednak na takim samym poziomie. Z tego powodu nasze buty robocze są doskonałą alternatywą dla zwykłego obuwia. Wybierając obuwie robocze MASCOT, nie musisz się godzić na żaden kompromis. Nasze obuwie robocze wygląda podobnie do zwyczajnych butów sportowych, ale zaprojektowano je z myślą o komforcie użytkowników, którzy spędzają długie godziny na nogach.

Spójny wizerunek w miejscu pracy

Obuwie robocze MASCOT doskonale nadaje się do miejsc pracy, w których można nosić zwykłe buty sportowe. Pracodawca chcący zapewnić spójny wygląd swoich pracowników wszystkich szczebli może swobodnie wybrać nasze obuwie robocze dla osób, które nie muszą stosować butów ochronnych.