Czapki z daszkiem

    Czapka z daszkiem to idealny dodatek do odzieży roboczej. W asortymencie MASCOT znajdziesz ich wiele rodzajów i kolorów.

    W słoneczny dzień czapki z daszkiem skutecznie chronią oczy, utrzymując je w cieniu. Nie trzeba wówczas mrużyć powiek, co może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji i przeoczenia potencjalnych zagrożeń w pracy. To jednak nie wszystko. Czapki z daszkiem przydają się także w wietrzną pogodę, gdy kurz i brud łatwo mogą dostać się do oczu, a także w deszcz – chronią wówczas oczy przed zalaniem.

    Czapki z daszkiem marki MASCOT są świetnie dopasowane. Są wygodne w każdej sytuacji roboczej i nie spadają, gdy pracownik musi się pochylić. Firma MASCOT oferuje wiele modeli czapek o różnych właściwościach, takich jak otwory wentylacyjne czy oddychający materiał. Produkty dostępne są zarówno w neutralnych, jak i fluorescencyjnych kolorach. Niektóre modele mają na daszku elementy odblaskowe, co nie tylko dobrze wygląda, ale zwiększa też widzialność pracownika. W połączeniu z fluorescencyjnymi kolorami ma to duże znaczenie dla bezpieczeństwa osób pracujących np. w pobliżu intensywnego ruchu drogowego. Nasze czapki z daszkiem można z powodzeniem łączyć z innymi produktami z asortymentu MASCOT, ponieważ poszczególne elementy odzieży roboczej pasują do siebie kolorystycznie. Obejrzyj wszystkie dostępne w naszej ofercie czapki z daszkiem i wybierz model najlepiej pasujący do charakteru Twojej pracy!