Odzież dziecięca

  Masz w domu małego, dobrze zapowiadającego się rzemieślnika? Czy Twoje dziecko już dziś uwielbia pomagać w warsztacie lub przy remontach w domu? MASCOT ma w ofercie wytrzymałą odzież dziecięcą, charakteryzującą się idealnym dopasowaniem.

  W naszym asortymencie odzieży dziecięcej znaleźć można klasyki znane z kolekcji ubrań roboczych dla dorosłych, przeprojektowane tak, by spełniać wymogi i upodobania najmłodszych. Komfort i wysoka jakość ubrań pozostają takie same – zmienia się głównie ich wielkość. Produkty są dostępne w rozmiarach dla dzieci od 3 do 14 lat i mają różne możliwości dopasowywania.

  Dziecko,Softshel dla dzieci, Spodnie dla dzieci
  Wszystkie produkty z asortymentu odzieży dziecięcej MASCOT nadają się do zwykłego prania w pralce, nie trzeba się więc martwić, gdy dziecko zabrudzi ubranie pracując w błocie na kolanach. Nasza odzież dziecięca jest bardzo wytrzymała. Jej fason zaprojektowany jest z myślą o zapewnieniu dzieciom pełnej swobody ruchów. Ponadto na wszystkie produkty naszyte są elementy odblaskowe gwarantujące dobrą widoczność dziecka, gdy zacznie robić się ciemno.
  Dziecko-Czapka wełniana dla dzieci, Kombinezony dla dzieci
  W naszym asortymencie znajdziesz też odzież dziecięcą wykonaną z funkcjonalnego materiału, który chroni przed wiatrem i deszczem. Ubierz swoje dziecko w odzież roboczą marki MASCOT i bawcie się dobrze!