Spodnie wierzchnie

    W asortymencie MASCOT znajdziesz szeroki wybór spodni wierzchnich – naciąganych spodni zewnętrznych, doskonałych do pracy na świeżym powietrzu przy każdej pogodzie. Wierzchnie spodnie MASCOT skutecznie chronią użytkownika przed wiatrem, deszczem i innymi opadami. Pracujące na zewnątrz osoby potrzebują odzieży roboczej, którą można dostosować do zmieniającej się pogody. Spodnie wierzchnie są tu oczywistym wyborem, gdyż można je szybko i sprawnie naciągnąć na spodnie robocze.

    Oddychające, wiatro- i wodoszczelne spodnie

    Wszystkie modele wierzchnich spodni marki MASCOT są oddychające, wiatro- oraz wodoszczelne i mają szwy zabezpieczone taśmą. Są też opatrzone certyfikatem zgodności z normą EN 343, co oznacza optymalną ochronę przed deszczem. Nasze spodnie mają również właściwości oddychające – to bardzo ważne dla osób aktywnych fizycznie w niskich temperaturach, ubranie bowiem odprowadza wilgoć i utrzymuje wysoki poziom komfortu. Do pracy w miejscach, w których dobra widzialność ma kluczowe znaczenie, firma MASCOT oferuje wierzchnie spodnie w kolorach fluorescencyjnych i z naszytymi elementami odblaskowymi. Te modele wierzchnich spodni są zatwierdzone pod kątem zgodności z normą EN ISO 20471, co gwarantuje, że pracownik pozostaje widoczny i bezpieczny przez cały dzień.

    Funkcjonalność w centrum uwagi

    W asortymencie MASCOT znajdziesz spodnie wierzchnie z wieloma praktycznymi funkcjami i detalami zwiększającymi wygodę i komfort pracy. Wśród funkcjonalnych dodatków wymienić można kieszonkę na calówkę i szlufkę na młotek. Dzięki nim zawsze możesz mieć przy sobie najważniejsze narzędzia. Oferujemy także wierzchnie spodnie z kieszeniami na wkładki kolanowe, chroniącymi tę delikatną część nogi nawet wtedy, gdy nagle rozpada się deszcz i trzeba szybko naciągnąć spodnie zewnętrzne na zwykłe spodnie robocze. Nogawki naszych spodni są wyposażone w długie zamki błyskawiczne z klapkami sztormowymi, co ułatwia zakładanie spodni bez zdejmowania butów.