Mascot International

  Mascot International A / S znajduje się na zachód od Silkeborg w Danii. Nasza siedziba obejmuje dział administracji, obsługi klienta oraz magazyn towarów gotowych i. W pozostałej części Europy posiadamy dobrze rozwiniętą sieć sprzedaży.

  Magazyn produktów gotowych

  Firma MASCOT posiada jeden z największych w Europie magazynów produktów gotowych. Do wysyłki jest gotowych ponad 5 miliony produktów, podzielonych na 33 000+ numerów artykułów. Posiadamy bardzo wysoką gwarancję dostaw i oferujemy dostawy na następny dzień do Danii i północnych Niemiec oraz od 2 do 5 dni do reszty Europy. Magazyn produktów gotowych firmy MASCOT jest bardzo wydajną jednostką obsługującą fakturowanie, kontrolę jakości, pakowanie i wysyłkę.

  Organizacja sprzedaży w Europie

  Największa europejska organizacja sprzedaży codziennie służy szerokiej sieci dystrybutorów i klientów firmy MASCOT. MASCOT ma własne lokalne działy sprzedaży w 12 krajach europejskich i międzynarodowe centrum obsługi klienta w Danii i Wietnamie, pracujące w takiej samej liczbie języków. Dzięki pracownikom lokalnym i wydajnemu wsparciu zapewniamy najlepsze możliwości bezpiecznej i wydajnej współpracy z dystrybutorami i biznesem. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie dla Twojej firmy. Zobacz, gdzie w Europie firma MASCOT posiada swoje salony.

  Mascot International