Bluzy z zamkiem błyskawicznym

    Bluzy z długim zamkiem błyskawicznym doskonale nadają się na górną część odzieży roboczej w nieprzewidywalnych pogodowo okresach przejściowych. Bluza z suwakiem to świetny wybór na kapryśną aurę, gdyż bardzo łatwo jest ją zakładać i zdejmować w miarę zmieniającej się temperatury. Firma MASCOT ma w ofercie szeroką gamę bluz z długim zamkiem błyskawicznym, na pewno więc znajdziesz u nas model odpowiedni dla Twojej branży i stylu.

    Miękkie i nieskończenie wygodne

    Bluzy z długim zamkiem błyskawicznym można z powodzeniem zakładać na t-shirty, gdyż dobrze sprawdzają się jako środkowe warstwy izolujące. Wiele bluz MASCOT z długim zamkiem błyskawicznym jest wykonanych z materiału isoli – miękkiego połączenia bawełny i poliestru. Zastosowaliśmy isoli po to, aby zapewnić użytkownikom wysoki poziom wygody i swobody ruchów. Wybierając bluzę z długim zamkiem błyskawicznym z asortymentu MASCOT otrzymujesz ubranie oddychające, ciepłe, wchłaniające wilgoć i przyjemne w noszeniu. W ciepłych porach roku z powodzeniem można używać bluzy z suwakiem zamiast kurtki, zimą natomiast można na bluzę założyć wiatroszczelną i wodoodporną kurtką zimową. Oznacza to, że nasze bluzy sprawdzają się jako odzież robocza przez cały rok!

    Wybierz potrzebne Ci funkcje

    Firma MASCOT ma w ofercie bardzo różne modele bluz z długim zamkiem błyskawicznym. Dostępne są na przykład modele z kapturem lub bez, z obszernymi kieszeniami lub bez nich, ze zwykłym lub wielokolorowym suwakiem, wreszcie – bluzy wykonane z materiałów fluorescencyjnych. W naszym asortymencie bluz z długim zamkiem błyskawicznym znajdzie się coś dla każdego – niezależnie od branży. Wiele bluz ma ściągacze w nadgarstkach i u dołu, dzięki czemu dobrze przylegają do ciała. Większość modeli umożliwia też naniesienie nadruku, na przykład logo firmy.