Koszulki polo dla kobiet

  MASCOT oferuje wysokiej jakości koszulki polo dla kobiet. Mają one szerokie zastosowanie – stanowią zarówno wygodny letni strój roboczy na placu budowy, jak i stylowy ubiór do noszenia w biurze. W asortymencie koszulek polo dla kobiet MASCOT znajdują się produkty o bogatej palecie zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych kolorów. Wykonujemy także koszulki z nadrukiem według zamówienia klienta.

  Detale i szczególne elementy

  Koszulki polo dla kobiet MASCOT są dostępne w różnych wariantach. Dzięki takim detalom, jak zapięcie na listwie na ukryte lub widoczne guziki czy ściągacz w stójce, nasze koszulki polo dla kobiet są eleganckie i uniwersalne.

  Odporność na pranie przemysłowe

  Jeśli potrzebny jest wyrób, który nadaje się do prania przemysłowego, dobrym wyborem będzie koszulka polo z formułą ProWash®. Koszulki MASCOT z tą formułą są odporne na pranie przemysłowe w temperaturze maksymalnej 75 stopni i suszenie tunelowe.

  Różne kolory i zastosowania

  W asortymencie koszulek polo dla kobiet MASCOT każda użytkowniczka na pewno znajdzie kolor, który będzie jej odpowiadał. Wszystkie nasze produkty można dowolnie zestawiać, łącząc elementy odzieży z różnych kolekcji, i wykorzystywać w różnych branżach. Koszulkę polo można założyć na T-shirt MASCOT® z długim rękawem, tworząc nowoczesny warstwowy ubiór, jednocześnie zapewniający ciepło. Nasze koszulki polo nadają się dla osób wykonujących wszelkie zawody, od elektryków i rzemieślników, po personel biurowy. Koszulki polo dla kobiet MASCOT są tak wygodne, że nie chce się ich zdejmować po powrocie z pracy.