Koszulki hi-vis

  Jeśli Twoja praca wymaga podwyższonej widzialności, szeroki wybór fluorescencyjnej odzieży roboczej w asortymencie MASCOT jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. W naszej ofercie znajdziesz między innymi szereg koszulek o intensywnej widzialności, dzięki którym pracownika bardzo łatwo dostrzec nawet w ciepłych miesiącach, w których jest za gorąco, aby nosić bluzy i kurtki.

  Dbaj o swoją widzialność – także podczas ciepłych miesięcy

  Wszystkie koszulki MASCOT o intensywnej widzialności są zatwierdzone pod kątem zgodności z międzynarodową normą EN ISO 20471, definiującą wymagania dotyczące widzialności osób pracujących w obszarach wysokiego ryzyka. Dzięki fluorescencyjnym kolorom i elementom odblaskowym koszulek, pracownicy są dobrze widoczni zarówno w świetle dziennym, jak i w ciemności. Podczas ciepłych miesięcy, gdy ciężkie kurtki i długie spodnie są odkładane na półkę, widzialność pracowników nie staje się mniej ważna. Dlatego właśnie firma MASCOT ma w swojej ofercie bogaty wybór koszulek o intensywnej widzialności na sezon letni. Dzięki nim pracownicy są dostrzegalni niezależnie od pogody. W asortymencie mamy naturalnie także szereg spodni, kurtek, bluz i innych ubrań oraz akcesoriów o podwyższonej widzialności, zaprojektowanych z myślą o chłodniejszych miesiącach.

  Bezpieczeństwo i komfort jednocześnie

  W kolekcji MASCOT® SAFE znajdziesz zarówno koszulki o intensywnej widzialności typu t-shirt, jak i koszulki polo. Są one zatwierdzone pod kątem zgodności z normą EN ISO 20471 (2. klasa). Materiały są dobierane z myślą o zapewnieniu użytkownikowi wygody i funkcjonalności. Wiele z naszych koszulek o intensywnej widzialności jest powlekanych poliestrem, co zapewnia wytrzymałość materiału i trwałość kolorów, wewnętrzna powierzchnia koszulki jest natomiast wykonana z przyjemnej w dotyku bawełny. Koszulki o intensywnej widzialności marki MASCOT są dostępne zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wersjach. Użytkownik sam wybiera, czy woli luźniejszy, czy bardziej przylegający krój. Oba modele gwarantują oczywiście maksymalną swobodę ruchów, którą można jeszcze zwiększyć wybierając koszulki z elastycznymi elementami odblaskowymi.

  Dostosuj koszulkę do swoich gustów

  Koszulki o intensywnej widzialności z asortymentu MASCOT są dostępne w kilku różnych kolorach fluorescencyjnych, do wyboru w zależności od gustu użytkownika i rodzaju pracy. Wszystkie koszulki są wyposażone w elementy odblaskowe, dzięki którym pracownicy są widoczni nawet w ciemności. W ofercie mamy także koszulki o intensywnej widzialności z kieszonkami np. na telefon komórkowy czy okulary. Możliwe jest także naniesienie logo na koszulkę. Trzeba tylko pamiętać o zachowaniu ograniczeń w kwestii maksymalnego rozmiaru logo, tak aby produkt nie przestał spełniać wymogów certyfikacyjnych.