Kombinezony

    Jeśli pracujesz w branży, w której jesteś szczególnie narażony na zimno albo zabrudzenia, wówczas funkcjonalny kombinezon jest dla ciebie najlepszym wyborem. Dzięki niemu otrzymasz odzież roboczą, która chroni cię od stóp do głów. Kombinezony łączą część górną oraz część dolną garderoby w jedną funkcjonalną całość. Dzięki temu odzież nie rozchodzi się na dwie części w okolicy pleców, gdy pracujesz np. pochylony. W MASCOT znajdziesz zarówno kombinezony do prac na zewnątrz oraz do prac wewnątrz, wszystko w zależności od twoich potrzeb,

    Jeśli ze względów bezpieczeństwa jest ważne, abyś był widoczny podczas swojej codziennej pracy, to możesz również znaleźć kombinezony wykonane z materiału fluorescencyjnego. Na produktach HI- VIS, które MASCOT sprzedaje, znajdziesz również przechodzące przez produkt odblaski, które sprawiają, że jesteś jeszcze bardziej bezpieczny, gdy pracujesz w pobliżu ruchu ulicznego albo na placach budowy.

    Pozostań ciepły i bezpieczny

    Pracujesz na zewnątrz w zimie, możesz wówczas wybrać kombinezon. W asortymencie znajdziesz produkty z futrzaną podszewką w obrębie korpusu, oraz podszewką termiczną na ramionach oraz na nogach. Zwiększa to ochronę izolacyjną, więc unikasz wyziębienia. Dodatkowych detalem w niektórych kombinezonach jest kaptur, który można odpiąć i ponownie przypiąć, w zależności od potrzeb. Dodatkową wygodę zapewnia rozciągliwy materiał na plecach. Dzięki temu otrzymujesz lepszą swobodę ruchu podczas pracy.

    Aby mieć pewność, że w asortymencie MASCOT każdy może znaleźć pasujący kombinezon, posiadają one różne funkcje i detale. Niektóre kombinezony można nosić jako odzież wierzchnią, podczas prac w warunkach mocno zabrudzonych oraz zakurzonych. Cechą wspólną wszystkich produktów jest niezwykle wysoka jakość oraz wysoka odporność na zużycie, które są dla ciebie dobrą inwestycją.