Kurtki nieprzemakalne

    Jeśli chcesz, by było Ci ciepło i sucho nawet podczas ulewy, zainteresuj się nieprzemakalnymi kurtkami marki MASCOT. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości, wygodną odzież przeciwdeszczową o doskonałej wytrzymałości i eleganckim kroju. Asortyment MASCOT pozwala połączyć kurtkę przeciwdeszczową z parą nieprzemakalnych spodni, tworząc w ten sposób kompletny zestaw. To wystarczy, aby pozostać zupełnie suchym podczas pracy w deszczu.

    Obejrzyj kolekcję MASCOT® AQUA. Znajdziesz w niej nieprzemakalne kurtki charakteryzujące się oddychalnością oraz wiatro- i wodoszczelnością. Jeśli kurtka przeciwdeszczowa jest noszona przez cały dzień, ważne jest, aby był to model oddychający, tzn. odprowadzający wilgoć od ciała i utrzymujący użytkownika w suchości, bez ryzyka zamoknięcia i wyziębienia. W kolekcji MASCOT® SAFE AQUA znajdziesz też wodoszczelne kurtki wykonane z materiałów fluorescencyjnych. Produkty te zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach, którzy nie tylko potrzebują ochrony przed opadami, ale również podwyższonej widzialności.

    Wszystkie nieprzemakalne kurtki MASCOT są opatrzone certyfikatem zgodności z normą EN 343. Certyfikat ten zapewnia ochronę przed czynnikami atmosferycznymi i gwarantuje, że kurtki przeciwdeszczowej używać można przy każdej pogodzie. Nieprzemakalne kurtki MASCOT wytrzymują ciśnienie słupa wody 10 000 mm H2O; więc niezależnie od tego, czy chodzisz, siedzisz, czy stoisz, dopóki masz na sobie ubranie robocze, masz gwarancję, że ochroni Cię ono przed deszczem przez cały dzień. Wszystkie nasze nieprzemakalne kurtki są zgodne z normą Oeko-Tex® 100, możesz więc mieć pewność, że Twoje ubrania nie zawierają szkodliwych substancji.

    Nieprzemakalne kurtki MASCOT są dostępne z różnymi funkcjami i detalami. Oddychająca kurtka przeciwdeszczowa ma z tyłu wentylację, dzięki czemu skutecznie odprowadza wilgoć. Dostępne są także przeciwdeszczowe kurtki z małymi elementami odblaskowymi. Kurtki wodoszczelne mają zgrzewane szwy, przez które woda nie ma szans przedostać się do środka.