Kurtki hi-vis

    Dla osób, których praca wymaga od odzieży roboczej nie tylko ochrony, ale także zapewnienia, by były dobrze widoczne, firma MASCOT ma w ofercie cały szereg kurtek o intensywnej widzialności. W kurtce MASCOT z materiału fluorescencyjnego pracownik pozostaje widoczny zarówno w świetle dziennym, jak i w ciemności, a także podczas pracy w obszarach podwyższonego ryzyka. Bycie dostrzegalnym dla otoczenia jest niezmiernie ważne, na przykład podczas pracy w pobliżu ruchu drogowego lub innych pojazdów. Wybierając kurtkę o intensywnej widzialności z firmy MASCOT, użytkownik otrzymuje bezpieczny i dobrze widoczny produkt o wysokiej jakości, a przy tym charakteryzujący się trwałością, wygodą i funkcjonalnością. Firma MASCOT oferuje wysokiej jakości kurtki o intensywnej widzialności z wieloma różnymi funkcjami i dodatkami, każdy na pewno więc znajdzie model odpowiadający właśnie jego potrzebom.

    W asortymencie MASCOT dostępne są kurtki o intensywnej widzialności w różnych stylach, kolorach i materiałach. Do wyboru są na przykład pilotki, kurtki softshell, polary, kurtki membranowe, przeciwdeszczowe, zimowe oraz parki. Dzięki szerokiej gamie doskonałych kurtek o intensywnej widzialności masz gwarancję, że znajdziesz dokładnie taką kurtkę, jakiej potrzebujesz w danej sytuacji i porze roku. Niezależnie od tego, czy szukasz lekkiego okrycia na ciepłe wiosenne i letnie miesiące, czy grubszej kurtki na jesień i zimę, MASCOT na pewno ma coś dla Ciebie. Kurtki o intensywnej widzialności marki MASCOT są dostępne w trzech fluorescencyjnych kolorach: czerwonym, pomarańczowym oraz żółtym. W ofercie są również modele o ciemnych, kontrastowych barwach umieszczonych tam, gdzie ubrania są najbardziej narażone na zabrudzenia. Wybierać można spośród kilku kontrastowych kolorów, uzyskując zestaw barw najlepiej pasujący do indywidualnych gustów. Kurtki są wyposażone w dobrze widoczne elementy odblaskowe, ułatwiające otoczeniu dostrzeżenie pracownika.

    Podobnie jak pozostałe kurtki robocze firmy MASCOT, również kurtki o intensywnej widzialności mają wiele funkcji i detali ułatwiających codzienną pracę. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz obszernych kieszeni, kieszeni na piersi, kaptura czy przedłużonego tyłu – znajdziesz to wszystko w naszym asortymencie.

    Kurtki MASCOT o intensywnej widzialności są opatrzone certyfikatem zgodności z międzynarodową normą EN ISO 20471. Certyfikat ten gwarantuje dobrą widoczność i bezpieczeństwo użytkownika. Fluorescencyjna odzież robocza jest podzielona na trzy klasy bezpieczeństwa: 1, 2 i 3. Najwyższy poziom widzialności i bezpieczeństwa zapewnia klasa 3. Korzystając z prostego systemu oznaczeń literowych MASCOT, można szybko zorientować się, jak uzyskać certyfikat klasy 3 wybierając jeden lub łącząc kilka produktów.