Szorty rzemieślnicze

    Firma MASCOT oferuje wiele bardzo praktycznych i trwałych szortów z kieszeniami wiszącymi, które są idealne podczas ciepłych dni pracy. Przykładowo, jeśli pracujesz na zewnątrz na placu budowy w ciepłe letnie dni, szorty z kieszeniami wiszącymi firmy MASCOT będą idealne. Dzięki nim nie musisz iść na kompromis, jeśli chodzi o trwałość, funkcjonalność lub wygodę.

    Najwyższa klasa trwałości

    Szorty z kieszeniami wiszącymi firmy MASCOT są niezwykle trwałe. Kieszenie wzmocniono przy pomocy materiału CORDURA® i odpornego na przebicia materiału Kevlar®, dzięki czemu ostre przedmioty nie przebiją dna kieszeni. Trwałe materiały zapewniają dodatkową lepszą wytrzymałość, nawet jeśli korzystasz z kieszeni do codziennego przechowywania ciężkich i ostrych przedmiotów. Szorty mają wiele praktycznych kieszeni — znanych ze spodni roboczych. To m.in. kieszenie wiszące, kieszenie na udach i kieszonka na calówkę. W niektórych modelach kieszenie wiszące mają dodatkowe magnesy, które zapewniają utrzymanie w miejscu gwoździ, śrub i wkrętów.

    Wysoki poziom komfortu i wyjątkowa swoboda ruchu

    Kiedy decydujesz się na szorty z kieszeniami wiszącymi firmy MASCOT, otrzymujesz komfort i swobodę ruchu. W asortymencie znajdziesz między innymi szorty z kieszeniami wiszącymi, które mają wkładki z elastycznego materiału strecz. Znajdziesz również szorty z kieszeniami wiszącymi wykonane z ULTIMATE STRETCH. Materiał jest elastyczny we wszystkich kierunkach i zapewnia wyjątkową swobodę ruchu — nic nie uciska Cię ani nie przeszkadza w pracy. Cechą wspólną wszystkich szortów z kieszeniami wiszącymi jest specjalnie wykrojona talia, która wspiera ruchy niezależnie od pozycji, w której pracujesz. W ten sposób osiągasz najlepszą wygodę i swobodę ruchu przez cały dzień.