T-shirty dla kobiet

  MASCOT oferuje szeroki asortyment T-shirtów dla kobiet. Wszystkie produkty wyróżniają się wysoką jakością i maksymalnym komfortem użytkowania. W naszej ofercie T-shirtów dla kobiet znajdują się modele z dekoltem okrągłym oraz w kształcie V, a także z długim i krótkim rękawem. Damskie koszulki MASCOT można nosić samodzielnie ze spodniami roboczymi bądź jako część ubioru warstwowego.

  Różnorodne materiały

  T-shirty dla kobiet MASCOT są wykonane z różnych materiałów, by spełniać wszystkie potrzeby użytkowniczek. T-shirty dla kobiet z formułą ProWash® nadają się do prania przemysłowego w temperaturze maksymalnej 75 °C i do przemysłowego suszenia.

  Mamy również T-shirty dla kobiet wykonane z tkaniny COOLMAX® – miękkiego, szybkoschnącego materiału, który skutecznie odprowadza wodę, dzięki czemu okryte nim ściśle ciało pozostaje suche pomimo pocenia się. Koszulka z warstwą wewnętrzną COOLMAX® sprawia, że skóra nigdy nie jest wilgotna i nie dochodzi do wychłodzenia organizmu. Ponadto oferujemy koszulki ze 100% bawełny, która odznacza się wyjątkową miękkością. Ich noszenie może też być wymagane, jeśli praca odbywa się w obszarze występowania iskier.

  Mix & Match – łączenie produktów z różnych kolekcji

  T-shirty dla kobiet MASCOT są dostępne w wielu kolorach, które znakomicie łączą się z produktami ze wszystkich naszych kolekcji. Damskie koszulki można dowolnie zestawiać z długimi i krótkimi spodniami oraz spódnicami.