Wodoszczelne kombinezony

    Kombinezon to wszechstronne rozwiązanie dla każdego, kto pracuje na zewnątrz na placach budowy lub na drogach. W ofercie firmy MASCOT znajdziesz wygodne i funkcjonalne kombinezony przeciwdeszczowe, które zapewnią suchość i ciepło nawet w najbardziej deszczowe dni pracy.

    Chroń się przed zimnem i deszczem

    Wodoszczelne kombinezony firmy MASCOT zatwierdzono zgodnie z normą EN 343 — ochrona przed deszczem. To gwarancja ochrony przed wiatrem i deszczem. Certyfikowane zgodnie z normą EN 343 wodoszczelne kombinezony zostały przetestowane, aby zapewnić dokładną odporność przed wodą — przez cały dzień odzież jest sucha. Ta certyfikacja oznacza również, że odzież robocza jest oddychająca i że skóra może oddychać, a odzież odprowadza wilgoć od ciała i przez tkaninę. Wodoszczelne kombinezony są więc oczywistym wyborem jako odzież wierzchnia nałożona na T-shirt lub polar. Konstrukcja kombinezonu zapewnia kompletne, funkcjonalne rozwiązanie, które eliminuje ryzyko oddzielenia się górnej części garderoby i spodni, przez co wiatr, zimne powietrze lub woda mogłyby dostać się do środka.

    Wszystkie niezbędne funkcje i detale

    Jeśli wybierzesz jeden z wodoszczelnych kombinezonów firmy MASCOT, szukanie kompromisu przy którejkolwiek z funkcji lub którymkolwiek detalu znanym z typowej odzieży roboczej nie będzie konieczne. Możesz wybierać z różnych modeli — kombinezonów z kieszeniami przednimi, tylnymi, wewnętrznymi i kieszonką na calówkę. Jeśli często pracujesz w pozycji klęczącej, pamiętaj, żeby chronić swoje kolana za pomocą wkładek kolanowych. Nadal możesz nosić kombinezon zamiast tradycyjnych spodni roboczych. Komfort i swoboda ruchu są również niezwykle istotne, kiedy masz na sobie ubranie chroniące przed deszczem lub ubranie zimowe. W wodoszczelnych kombinezonach firmy MASCOT znajdziesz wiele dobrze znanych detali, takich jak odpinany kaptur, ergonomiczne rękawy, panele ze streczu, klapka sztormowa i blisko przylegające ściągacze przy nadgarstkach, które chronią przed zimnem.