Koszulki polo z długimi rękawami

  Koszulki polo z długimi rękawami to oczywisty wybór, jeśli szukasz górnej części garderoby, która wygląda profesjonalnie i jest wygodna. W MASCOT oferujemy koszulki polo z długimi rękawami ze 100% bawełny, które absorbują wilgoć, są miękkie i wygodne.

  Nowoczesny krój z doskonałą swobodą ruchu

  Firma MASCOT oferuje również koszulki polo z długimi rękawami o nowoczesnym kroju. Koszulki tego rodzaju bliżej przylegają do ciała w porównaniu z tradycyjnym krojem, jednak zawsze zapewniają doskonałą swobodę ruchu. Wybierz nowoczesny krój, jeśli chcesz wyglądać profesjonalnie i chcesz mieć dużo miejsca przy rękach, ramionach i klatce piersiowej. Oprócz koszulek polo z długimi rękawami asortyment firmy MASCOT oferuje również bogaty wybór T-shirtów i swetrów o nowoczesnym kroju.

  Trwałość i absorbowanie wilgoci

  Koszulki polo z długimi rękawami firmy MASCOT wykonano z piki, która jest klasyczną tkaniną wykorzystywaną do produkcji koszulek polo i T-shirtów. Wybór tej tkaniny sprawia, że nasze koszulki polo z długimi rękawami są bardzo trwałe i absorbują wilgoć, co oznacza, że szybko się nie zniszczą. W celu zwiększenia wygody koszulki polo mają dodatkową wyściółkę wokół szwów przy szyi, dzięki czemu szew nie podrażnia ciała. Dzięki ściągaczom rękawy zawsze zostaną na swoim miejscu.

  Klasyczne i fluorescencyjne kolory

  Jeśli potrzebujesz dodatkowej widzialności podczas pracy, MASCOT oferuje koszulki polo z długimi rękawami we fluorescencyjnych kolorach, które opatrzono certyfikatem zgodnie z normą EN ISO 20471. Noszenie koszulki polo w kolorze o intensywnej widzialności zagwarantuje widzialność nawet podczas pracy w ryzykownych miejscach. Dzięki dołączonym elementom odblaskowym jeszcze bardziej zwiększysz widoczność w nocy. Elementy odblaskowe nie ograniczają swobody ruchu, ponieważ wykonano je z elastycznych materiałów. Wewnętrzna część naszych koszulek polo została wykonana z miękkiej bawełny, która gwarantuje optymalną wygodę. Jeśli widzialność jest Twoim absolutnym priorytetem, połącz koszulkę polo ze spodniami wykonanymi z fluorescencyjnych materiałów.